Biofficina Toscana Mallow Solid Face Cleanser, 50 g

Koncentrirana formula z uravnoteženim pH

€ 11,79

(€ 235,80 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 g

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 10,96 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za občutljivo in pordelo kožo
  • s karitejevim maslom in aloe vero
  • čistilno, vlažilno in mehčalno
  • formula brez vode in brez mila

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Gentle Shampoo, 200 ml

Biofficina Toscana Mallow Solid Face Cleanser, 50 g € 11,79 (€ 235,80 / kg)
Biofficina Toscana Gentle Shampoo, 200 ml € 11,79 (€ 58,95 / l)
Skupna cena: € 23,58
Opis

Mallow Solid Face Cleanser znamke Biofficina Toscana je trdi čistilni izdelek za obraz z brezvodno formulo, posebej primeren za občutljivo kožo, nagnjeno k rdečici. Ne gre za tradicionalno milo: formula ni izdelana s postopkom umiljenja in ima uravnotežen pH za nežno čiščenje obraza in dekolteja.

Formula vsebuje sluzi bio sleza iz Toskane z vlažilnimi, mehčalnimi in osvežilnimi lastnostmi ter bio karitejevo maslo in bio sok aloe vere. Koruzni škrob dopolnjuje sestavo z mehčalnimi in pomirjajočimi lastnostmi, površinsko aktivne snovi rastlinskega izvora pa zagotavljajo nežno čiščenje. Ob stiku z vodo čistilni izdelek ustvari mehko peno ter pusti kožo čisto in mehko. Vonj zaznamujejo nežne in sladke cvetlične note.

Glavne značilnosti

  • za občutljivo kožo, nagnjeno k rdečici
  • s sluzmi bio sleza iz Toskane
  • z bio karitejevim maslom in aloe vero
  • s površinsko aktivnimi snovmi rastlinskega izvora
  • čistilno, vlažilno, mehčalno in pomirjajoče delovanje
  • trdna brezvodna formula, ki ni umiljena
  • z uravnoteženim pH
  • idealno tudi kot drugi korak dvojnega čiščenja

Uporaba

Nanesite na navlaženo kožo obraza in dekolteja, nežno masirajte, dokler ne nastane mehka pena, in sperite. Po uporabi pustite izdelek, da se posuši. Zvečer ga lahko po oljnem odstranjevalcu ličil uporabite kot drugi korak dvojnega čiščenja.

Št. izd.: BTO-0250
Vsebina: 50 g
EAN: 8003140491815
Znamka: Biofficina Toscana
Konzistenca / oblika: trdo
Vrste izdelkov: Čistilo za obraz
Tip kože: Razdražena koža, Občutljiva koža
Lastnosti: Testirano na nikelj, Uniseks, Vegan
Dišavne note: cvetlične
Certifikati: AIAB, Leaping Bunny
Sestavine (INCI)

Sodium Cocoyl Isethionate, Zea Mays Starch, Cetearylalcohol, Aqua, Lauryl Glucoside, Coconut/Palm Kernel Alkanes, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Cocamidopropyl Betaine, Parfum, Glycerin, Sodium Chloride, Malva Sylvestris Leaf Extract[1], Citricacid, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Tetrasodium Glutamate Diacetate, Benzyl Salicylate, Beta Vulgaris (Beet) Root, Limonene, Hydroxy Citronellal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Cumarin, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Mallow Solid Face Cleanser

7 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,7 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
8 (80%)
4 Zvezdice
1 (10%)
3 Zvezdice
1 (10%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

10 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 7 recenzij v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder