Domus Olea Toscana Piling za telo s trojnim delovanjem, 200 ml

3v1 čiščenje telesa

€ 19,34 € 21,49 -10%

(€ 96,70 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi je samo še 9 kosov

Dostava do sreda, 7. oktober, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • s trojnim pilingom učinkom
  • za gladek občutek kože

Pogosto naročeno skupaj z Avril Shower Gel Orange Flower, 500 ml

Domus Olea Toscana Piling za telo s trojnim delovanjem, 200 ml € 19,34 (€ 96,70 / l)
Avril Shower Gel Orange Flower, 500 ml € 4,58 (€ 9,16 / l)
Skupna cena: € 23,92
Opis

Ta piling za telo združuje mehanski, kemični in encimski piling za nežno odstranjevanje odmrlih kožnih celic. Negovalne sestavine, kot so pantenol, alantoin, rastlinska olja in karitejevo maslo, podpirajo regeneracijo, intenzivno vlažijo in negujejo. Rezultat je gladka, mehka in sijoča koža. Kombinacija različnih metod pilinga in aktivnih sestavin kožo optimalno pripravi na nadaljnjo nego. Prefinjena formula je primerna tudi za občutljivo kožo.

Uporaba: Enkrat tedensko nanesite na vlažno kožo, masirajte približno 2 minuti in nato sperite.

Št. izd.: DO-197
Vsebina: 200 ml
EAN: 8059591121979
Znamka: Domus Olea Toscana
Highlights: ⚡Mega popusti
Pilingi-vrste: Mehanski piling
Konzistenca / oblika: piling
Vrste izdelkov: Piling za tuširanje
Tip kože: Za vse tipe kože
Lastnosti: Uniseks, Vegan
Certifikati: AIAB
PAO: 6 mesecev
Vrsta embalaže: tuba
Sestavine (INCI)

Aqua, Hydrated Silica, Ethylhexyl Palmitate, Cetearyl Glucoside, Lactic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Glycerin[1], Sorbitan Olivate, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[2], Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[2], Mandelic Acid, Cetyl Palmitate, Jojoba Esters, Panthenol, Sorbitan Palmitate, Cetearylalcohol, Olea Europaea (Olive) Leaf Extract[2], Rosa Canina Fruit Extract[2], Quercus Robur Extract[2], Xanthan Gum, Allantoin, Trifolium Pratense Extract[2], Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract[2], Citrus Sinensis Fruit Extract[2], Lecithin, Arbutus Unedo Extract[2], Lippia Citriodora Leaf Extract[2], Bromelain, Papain, Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E), Ascorbic Acid, Ascorbyl Palmitate, Parfum, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Sodium Dehydroacetate, Potassium Sorbate, Menthol, Maltodextrin, Sodium Hydroxyde, CI 77491 (Iron Oxide)

  1. rastlinskega izvora
  2. iz ekološke pridelave
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Domus Olea Toscana SRL, Via Statale Abetone 136, 56017, San Giuliano Terme (PISA), Italija, info@domusoleatoscana.com

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Domus Olea Toscana Piling za telo s trojnim delovanjem

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder