Biofficina Toscana Antioxidant Day Cream, 50 ml

Hranilna krema za obraz za gladko in čvrsto kožo

€ 26,49

(€ 529,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi je samo še 5 kosov

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 24,63 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za suho, zrelo ali utrujeno kožo
  • z Lipovim®, šipkom in arganovim oljem
  • antioksidativno, hranilno in vlažilno
  • za prožno, čvrsto in gladko kožo

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Antioxidant Facial Serum, 30 ml

Biofficina Toscana Antioxidant Day Cream, 50 ml € 26,49 (€ 529,80 / l)
Biofficina Toscana Antioxidant Facial Serum, 30 ml € 16,89 (€ 563,00 / l)
Skupna cena: € 43,38
Opis

Antioxidant Day Cream znamke Biofficina Toscana je vsakodnevna hranilna in zaščitna nega, idealna za suho, zrelo kožo ali kožo z vidnimi znaki časa. Formula vsebuje Lipovim®, aktivno sestavino iz bio toskanskih grozdnih tropin in borovnic, ki koži zagotavlja antioksidativne snovi iz sadežev ter jo pomaga zaščititi pred oksidativnim stresom in delovanjem prostih radikalov.

Sestavo dopolnjujejo bio olja šipka, sladkih mandljev in argana s hranilnimi in mehčalnimi lastnostmi, fitoskvalan in polisaharid tamarinda z vlažilnim in pomirjajočim učinkom. Formulo dopolnjujeta tudi rastlinska aktivna sestavina iz lubja afriške breze in peptid, pridobljen s fermentacijo kimčija. Ob vsakodnevni uporabi krema pomaga izboljšati videz drobnih linij in znakov časa ter ohranjati kožo navlaženo, prožno in čvrsto. Bogata tekstura kožo naredi mehko in gladko, dišavo pa zaznamujejo prijetne note gozdnih sadežev.

Glavne lastnosti

  • za suho, zrelo kožo ali kožo z vidnimi znaki časa
  • z Lipovim® iz bio toskanskih grozdnih tropin in borovnic
  • z bio olji šipka, sladkih mandljev in argana
  • s fitoskvalanom in polisaharidom tamarinda
  • z rastlinskimi aktivnimi sestavinami z vlažilnimi lastnostmi za prožen videz kože
  • z antioksidativnim, hranilnim, vlažilnim in zaščitnim učinkom
  • pomaga izboljšati videz drobnih linij in znakov časa
  • kožo naredi mehko, prožno, čvrsto in gladko

Uporaba

Zjutraj nanesite na obraz, vrat in dekolte ter nežno vmasirajte, dokler se popolnoma ne vpije. Glede na potrebe kože jo lahko kombinirate s serumom za obraz.

Št. izd.: BTO-0236
Vsebina: 50 ml
EAN: 8003140491617
Znamka: Biofficina Toscana
Uporaba: Dnevna nega
Vrste izdelkov: Kreme za obraz
Tip kože: Za vse tipe kože, Zrela koža
Lastnosti: Testirano na nikelj, Vegan
Certifikati: AIAB, Leaping Bunny
Sestavine (INCI)

Aqua, Oleyl Oleate, Decyl Oleate, Propandiol, Cetearylalcohol, Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Ethylhexyl Palmitate, Ethylhexyl Stearate, Glyceryl Stearate Se, Squalen, Leuconostoc/ Radish Root Ferment Filtrate, Potassium Palmitoyl Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Grape Skin[1], Vaccinium Myrtillus (Heidelbeere) Fruit Extract[1], Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[1], Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Rosa Rubiginosa Seed Oil[1], Tamarindus Indica Seed Polysaccharide, Anogeissus Leiocarpus Bark Extract, Phenoxyethanol, Xanthan Gum, Parfum, Sorbit, Lecithin, Hexyl Cinnamal, Citricacid, Hydroxy Citronellal, Tocopherol (Vitamin E), Linalool, Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), Sodium Benzoate, Citronellal, Potassium Sorbate, Cumarin, Limonene

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

0 Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Antioxidant Day Cream

11 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,2 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
11 (36%)
4 Zvezdice
13 (43%)
3 Zvezdice
6 (20%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

30 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 11 recenzij v drugih jezikih.