Biofficina Toscana Antioxidant Facial Serum, 30 ml

Kompleks aktivnih sestavin za enakomeren in sijoč videz polti

€ 16,89

(€ 563,00 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 30 ml

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 15,70 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za zrelo ali pusto kožo
  • z Uviox®-Oleox®, Lipovim® in hialuronsko kislino
  • vlažilno, pomirjajoče in zaščitno
  • ščiti kožo pred oksidativnim stresom

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Antioxidant Facial Emulsion, 50 ml

Biofficina Toscana Antioxidant Facial Serum, 30 ml € 16,89 (€ 563,00 / l)
Biofficina Toscana Antioxidant Facial Emulsion, 50 ml € 21,99 (€ 439,80 / l)
Skupna cena: € 38,88
Opis

Antioxidant Facial Serum znamke Biofficina Toscana je koncentrirana nega, idealna za zrelo in pusto kožo ali kožo s prvimi vidnimi znaki časa. Formula združuje Uviox® in Oleox®, patentirani aktivni sestavini, pridobljeni iz tropin bio rdečega grozdja iz Chiantija oziroma bio zelenih toskanskih oljk, ter Lipovim®, aktivno sestavino iz bio toskanskih grozdnih tropin in borovnic. Te sestavine so bogate z antioksidativnimi snovmi ter pomagajo zaščititi kožo pred oksidativnim stresom in delovanjem prostih radikalov.

Sestavo dopolnjujejo hialuronska kislina z vlažilnimi in pomirjajočimi lastnostmi ter bio izvlečki črnega ribeza, malin, borovnic in listov vinske trte, ki so naravno bogati s polifenoli. Bisabolol in vitamin E dopolnjujeta formulo z vlažilnim, antioksidativnim in zaščitnim učinkom. Ob vsakodnevni uporabi serum pomaga ohranjati kožo navlaženo in zaščiteno ter ji daje čvrst in sijoč videz. Uporabite ga lahko samostojno, pred kremo za obraz ali v kombinaciji z drugim negovalnim izdelkom.

Glavne lastnosti

  • za zrelo in pusto kožo ali kožo s prvimi vidnimi znaki časa
  • z Uviox® in Oleox® iz bio toskanskega grozdja in oljk
  • z Lipovim® iz bio toskanskih grozdnih tropin in borovnic
  • s hialuronsko kislino ter bio izvlečki rdečih sadežev in listov vinske trte
  • z bisabololom in vitaminom E
  • z antioksidativnim, vlažilnim, pomirjajočim in zaščitnim učinkom
  • pomaga zaščititi kožo pred oksidativnim stresom in delovanjem prostih radikalov
  • koži daje čvrst in sijoč videz

Uporaba

Nanesite na obraz, vrat in dekolte ter nežno vmasirajte, dokler se popolnoma ne vpije. Uporabite samostojno, pred kremo za obraz ali v kombinaciji z drugim negovalnim izdelkom glede na potrebe kože.

Št. izd.: BTO-0235
Vsebina: 30 ml
EAN: 80896586
Znamka: Biofficina Toscana
Vrste izdelkov: Serumi
Tip kože: Zrela koža
Lastnosti: Testirano na nikelj, Uniseks, Vegan
Certifikati: AIAB, Leaping Bunny
Sestavine (INCI)

Aqua, Glycerin, Propandiol, Hydrolyzed Grape Fruit[1], Hydrolyzed Olive Fruit[1], Hydrolyzed Grape Skin[1], Vitis Vinifera (Grape) Leaf Extract[1], Vaccinium Myrtillus (Heidelbeere) Fruit Extract[1], Ribes Nigrum (Black Currant) Fruit Extract[1], Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract[1], Bisabolol, Sodium Hyaluronate, Benzyl Alcohol, Xanthan Gum, Sodium Hydroxyde, Betaine, Glyceryl Oleate, Coco Glucoside, Benzoic Acid, Sorbit, Decyl Glucoside, Dicaprylyl Ether, Parfum, Dehydroacetic Acid, Citricacid, Lecithin, Hexyl Cinnamal, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Hydroxy Citronellal, Tocopherol (Vitamin E), Linalool, Citronellal

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Biofficina Toscana - Serum
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Antioxidant Facial Serum

7 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,2 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
9 (56%)
4 Zvezdice
4 (25%)
3 Zvezdice
1 (6%)
2 Zvezdici
1 (6%)
1 Zvezdica
1 (6%)

16 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 7 recenzij v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder