Biofficina Toscana Antioxidant Cleansing Milk, 150 ml

Učinkovito in nežno odstranjevanje ličil

€ 17,99

(€ 119,93 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 150 ml

Na zalogi

Dostava do ponedeljek, 5. oktober, v kolikor naročite do dne četrtek do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 16,73 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože, zlasti suho in zrelo
  • z Lipovim®, pantenolom in rastlinskimi olji
  • vlažilno in mehčalno
  • odstranjuje ličila brez izsuševanja kože

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Antioxidant Facial Serum, 30 ml

Biofficina Toscana Antioxidant Cleansing Milk, 150 ml € 17,99 (€ 119,93 / l)
Biofficina Toscana Antioxidant Facial Serum, 30 ml € 16,89 (€ 563,00 / l)
Skupna cena: € 34,88
Opis

Antioxidant Cleansing Milk znamke Biofficina Toscana je čistilno mleko in odstranjevalec ličil za obraz s kremasto in mehčalno teksturo, primerno za vse tipe kože, še posebej za suho, zrelo in obremenjeno kožo. Nežno odstrani ličila in nečistoče, ne da bi kožo izsušilo.

Formula vsebuje Lipovim®, aktivno sestavino iz bio toskanskih grozdnih tropin in borovnic, ki koži zagotavlja antioksidativne snovi iz sadežev. Pantenol z vlažilnimi in zaščitnimi lastnostmi deluje v kombinaciji z bio olji šipka, sladkih mandljev in argana, ki kožo negujejo in mehčajo. Po čiščenju je koža čista, mehka in žametna. Dišavo zaznamujejo prijetne note gozdnih sadežev.

Glavne lastnosti

  • za vse tipe kože, zlasti suho, zrelo in obremenjeno
  • nežno odstrani ličila in nečistoče
  • z Lipovim® iz bio toskanskih grozdnih tropin in borovnic
  • z bio olji šipka, sladkih mandljev in argana
  • s pantenolom z vlažilnimi in zaščitnimi lastnostmi
  • za čiščenje, antioksidativno nego, vlaženje in mehčanje kože
  • kremasta in prijetna tekstura
  • kožo naredi mehko in žametno

Uporaba

Nežno vmasirajte v obraz, nato odstranite z blazinico ali sperite z vodo.

Št. izd.: BTO-0233
Vsebina: 150 ml
EAN: 8003140491631
Znamka: Biofficina Toscana
Vrste izdelkov: Čistilo za obraz
Tip kože: Za vse tipe kože, Zrela koža, Suha koža
Lastnosti: Testirano na nikelj, Uniseks, Vegan
Dišavne note: sadne
Certifikati: AIAB, Leaping Bunny
Čistila za obraz (konsistenca): Čistilno mleko
Sestavine (INCI)

Aqua, Isoamyl Laurate, Dodecane, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearylalcohol, Polyglyceryl-3 Rice Branate, Hydrolyzed Grape Skin[1], Vaccinium Myrtillus (Heidelbeere) Fruit Extract[1], Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[1], Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Rosa Rubiginosa Seed Oil[1], Panthenol, Sucrose Stearate, Isoamyl Cocoate, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Parfum, Sodium Hydroxyde, Sorbit, Xanthan Gum, Lecithin, Benzoic Acid, Citricacid, Dehydroacetic Acid, Hexyl Cinnamal, Tocopherol (Vitamin E), Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), Hydroxy Citronellal, Sodium Benzoate, Linalool, Potassium Sorbate, Citronellal

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Antioxidant Cleansing Milk

4,8 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
4 (80%)
4 Zvezdice
1 (20%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

5 ocen