Biofficina Toscana Anti-Frizz Finishing Serum, 60 ml

Zaščitna nega za mehke, sijoče in prijetno dišeče lase

€ 15,99

(€ 266,50 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 60 ml

Na zalogi od 9. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne ponedeljek, 12. oktober

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 14,87 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe las
  • z Liquepom®, bio koprivo in rožmarinom
  • proti skodranosti, antioksidativno in zaščitno
  • za sijoče in svilnate lase brez obtežitve

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Reinforcing Shampoo, 200 ml

Biofficina Toscana Anti-Frizz Finishing Serum, 60 ml € 15,99 (€ 266,50 / l)
Biofficina Toscana Reinforcing Shampoo, 200 ml € 13,19 (€ 65,95 / l)
Skupna cena: € 29,18
Opis

Anti-Frizz Finishing Serum znamke Biofficina Toscana je lahek tretma za vse tipe las, zasnovan za ukrotitev dolžin, zmanjšanje videza skodranosti in več sijaja. Formula vsebuje Liquepom®, patentirano sestavino iz lupin bio toskanskega paradižnika, bogato z likopenom, polifenoli in drugimi naravnimi antioksidanti ter z antioksidativnimi in zaščitnimi lastnostmi.

Sestavo dopolnjujejo bio izvlečki koprive in rožmarina ter glicerin z vlažilnimi lastnostmi. Serum pomaga zaščititi lase pred oksidativnim stresom in vplivi onesnaženja ter jih ukroti brez obtežitve. Lahka tekstura lase naredi mehke, svilnate in sijoče. Uporabite jo lahko na vlažnih dolžinah pred oblikovanjem ali na suhih laseh za osvežitev pričeske in popolnejši zaključek. Dišavo zaznamujejo sveže zelene in sadne note.

Glavne lastnosti

  • za vse tipe las
  • z Liquepom® iz lupin bio toskanskega paradižnika
  • z bio izvlečki koprive in rožmarina ter glicerinom
  • za ukrotitev skodranosti ter z antioksidativnim in zaščitnim učinkom
  • pomaga zaščititi lase pred oksidativnim stresom in vplivi onesnaženja
  • lasem podari sijaj in pomaga ukrotiti dolžine
  • lahka tekstura, ki ne obteži las
  • za uporabo na vlažnih ali suhih laseh

Uporaba

Porazdelite po vlažnih ali suhih laseh od korenin do konic. Na vlažnih laseh uporabite pred oblikovanjem, na suhih pa za ukrotitev dolžin, zmanjšanje videza skodranosti in osvežitev pričeske.

Št. izd.: BTO-0201
Vsebina: 60 ml
EAN: 8003140491174
Znamka: Biofficina Toscana
Vrste izdelkov: Nega las
Tip las: za vse tipe las, lasje nagnjeni razmršenosti (frizz), skodrani lasje, suhi lasje
Lastnosti: Testirano na nikelj, Uniseks, Vegan
Certifikati: AIAB, Leaping Bunny
Sestavine (INCI)

Aqua, Glycerin, Propandiol, Solanum Lycopersicum (Tomato) Fruit Extract[1], Rosmarinus Officinalis Leaf Extract[1], Urtica Diocia (Nettle) Leaf Extract[1], Pca Glyceryl Oleate, Betaine, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Lauryl Glucoside, Decyl Glucoside, Dicaprylyl Ether, Glyceryl Oleate, Citricacid, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Parfum, Linalool, Limonene, Hexyl Cinnamal, Citronellal, Citral

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

1 Izkušnja v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Anti-Frizz Finishing Serum

9 recenzij kupcev v drugih jezikih

3,4 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
8 (38%)
4 Zvezdice
4 (19%)
3 Zvezdice
2 (9%)
2 Zvezdici
3 (14%)
1 Zvezdica
4 (19%)

21 ocen
1 recenzija kupcev. Jezik: slovenščina
9 recenzij kupcev v drugih jezikih