Biofficina Toscana AHA + Rubiox 2.0 Facial Cleanser, 100 ml

Vsakodnevno čiščenje z nežnim piling učinkom

€ 16,19

(€ 161,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi je samo še 7 kosov

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 15,05 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za pusto, neenakomerno kožo ali kožo z madeži
  • z AHA rastlinskega izvora in Rubiox® 2.0
  • piling in antioksidativno
  • za bolj enakomeren in sijoč videz polti
  • Testirano na nikelj Testirano na nikelj
  • Vegan Vegan

Pogosto naročeno skupaj z Lavera Basic Sensitive vlažilna krema proti gubam Q10, 50 ml

Biofficina Toscana AHA + Rubiox 2.0 Facial Cleanser, 100 ml € 16,19 (€ 161,90 / l)
Lavera Basic Sensitive vlažilna krema proti gubam Q10, 50 ml € 12,39 (€ 247,80 / l)
Skupna cena: € 28,58
Opis

AHA + Rubiox 2.0 Facial Cleanser znamke Biofficina Toscana združuje vsakodnevno čiščenje z nežnim učinkom luščenja in je posebej primeren za pusto kožo, neenakomerno polt ali kožo z vidnimi pigmentnimi madeži. Formula vsebuje kompleks alfa-hidroksi kislin (AHA) rastlinskega izvora, ki nežno lušči kožo in prispeva k bolj gladkemu, enakomernemu in sijočemu videzu.

Sestavo dopolnjuje Rubiox® 2.0, kompleks iz bio toskanskega šipka, črnega ribeza in malin, bogat z antioksidativnimi snovmi, ki pomaga zaščititi kožo pred oksidativnim stresom. Površinsko aktivne snovi rastlinskega izvora nežno očistijo kožo, glicerin pa ima vlažilne in mehčalne lastnosti. Po izpiranju je koža čista, mehka in gladka ter bolj sijočega videza. Dišavo zaznamujejo sladke cvetlične note.

Glavne lastnosti

  • za vse tipe kože, zlasti za pusto, neenakomerno kožo ali kožo z vidnimi pigmentnimi madeži
  • z alfa-hidroksi kislinami (AHA) rastlinskega izvora
  • z Rubiox® 2.0 iz bio toskanskega šipka, črnega ribeza in malin
  • s površinsko aktivnimi snovmi rastlinskega izvora in glicerinom
  • za čiščenje in nežno luščenje ter z gladilnim in antioksidativnim učinkom
  • prispeva k bolj enakomernemu in sijočemu videzu polti
  • kožo naredi mehko in gladko

Uporaba

Nanesite na obraz, nežno vmasirajte in pustite delovati nekaj minut. Temeljito sperite z vodo.

Št. izd.: BTO-0336
Vsebina: 100 ml
EAN: 8003140492775
Znamka: Biofficina Toscana
Konzistenca / oblika: emulzija
Vrste izdelkov: Čistilo za obraz
Tip kože: Za vse tipe kože, Utrujena koža
Lastnosti: Testirano na nikelj, Brez sulfatov, Vegan
Dišavne note: cvetlične, sladke
PAO: 6 mesecev
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Čistila za obraz (konsistenca): Čistilno mleko
Vrsta embalaže: steklenička s črpalko
Sestavine (INCI)

Aqua, Glycerin, Lauryl Glucoside, Decyl Glucoside, Xanthan Gum, Coco Glucoside, Pca Glyceryl Oleate, Rosa Canina Fruit Extract[1], Rubus Idaeus Fruit Juice[1], Ribes Nigrum (Black Currant) Juice[1], Citrus Lemon Peel Oil, Glyceryl Oleate, Levulinic Acid, Acer Saccharinum (Sugar Maple) Extract, Citric Acid, Tartaric Acid, Lactic Acid, Glucose, Dehydroacetic Acid, Tocopherol (Vitamin E), Sodium Levulinate, Parfum, Benzoic Acid, Benzyl Alcohol

  1. iz ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana AHA + Rubiox 2.0 Facial Cleanser

1 recenzija kupcev v drugih jezikih

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
2 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

2 oceni

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder