Biofficina Toscana 2-Phase Spray Conditioner, 150 ml

Hranilna nega las po izpostavljenosti soncu

€ 15,69

(€ 104,60 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 150 ml

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 14,59 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za lase, obremenjene zaradi sonca, morske soli ali klora
  • z lučnikom, smiljem in sečnino
  • vlažilno, za lažje razčesavanje in mehčalno
  • dvofazna formula brez izpiranja, idealna za morje in bazen

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml

Biofficina Toscana 2-Phase Spray Conditioner, 150 ml € 15,69 (€ 104,60 / l)
Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml € 14,09 (€ 70,45 / l)
Skupna cena: € 29,78
Opis

2-Phase Spray Conditioner znamke Biofficina Toscana je nega brez izpiranja, namenjena lasem, obremenjenim zaradi izpostavljenosti soncu, morski vodi ali kloru. Formula vsebuje bio izvlečka lučnika in laškega smilja iz Toskane, ureo ter negovalne sestavine z vlažilnim delovanjem, ki olajšajo razčesavanje.

Izdelek je idealen za uporabo ob morju ali na bazenu ter pomaga preprečevati vozlanje in izgubo vlage zaradi izpostavljenosti morski vodi, kloru in UV-žarkom. Negovalno in mehčalno delovanje pomaga ukrotiti lase, olajša česanje ter jih ohranja mehke in navlažene brez potrebe po izpiranju. Vonj zaznamujejo živahne sadne in cvetlične note.

Glavne značilnosti

  • za lase, obremenjene zaradi sonca, morske vode ali klora
  • z bio lučnikom in laškim smiljem iz Toskane
  • z ureo in negovalnimi sestavinami
  • vlažilno in mehčalno delovanje ter lažje razčesavanje
  • pomaga preprečevati vozlanje in izgubo vlage
  • idealno ob morju in na bazenu
  • dvofazna formula brez izpiranja

Uporaba

Pred uporabo pretresite in razpršite po laseh. Uporabljajte ob morju, na bazenu ali po umivanju. Nanesete ga lahko tudi med kopanji ali po izpiranju las s sladko vodo. Ne izpirajte.

Št. izd.: BTO-0321
Vsebina: 150 ml
EAN: 8003140492461
Znamka: Biofficina Toscana
Konzistenca / oblika: tekočina
Uporaba: Lasje
Vrste izdelkov: Nega las
Tip las: za vse tipe las
Lastnosti: Testirano na nikelj, Varno med nosečnostjo, Vegan
Dišavne note: cvetlične, sadne
Splošne informacije: Pred uporabo dobro pretresite.
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Vrsta embalaže: razpršilo / sprej
Sestavine (INCI)

Aqua, Lauryl Lactate, Behenamidopropyl Dimethylamine, Glycerin, Helichrysum Italicum Flower Extract[1], Verbascum Thapsus Extract[1], Urea, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Parfum, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Phenylethanol, Linalyl Acetate, Linalool, Sodium Benzoate, Undecyl Alcohol, Propandiol, Lactic Acid, Linalyl Acetate, Cumarin, Anise Alcohol

  1. iz ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

0 Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana 2-Phase Spray Conditioner

2 recenziji kupcev v drugih jezikih

4,5 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
3 (75%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
1 (25%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

4 ocene

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo sta 2 recenziji v drugih jezikih.