Biofficina Toscana 05 - Glycolic Shine Gloss-Enhancing Dry Oil, 50 ml

Suho olje za mehke in sijoče lase

€ 18,19

(€ 363,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi je samo še 6 kosov

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 16,91 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za puste in skodrane lase
  • z vitaminom F in rastlinskimi olji
  • hranilno in negovalno
  • posebna tekstura, ki ne masti
  • Uniseks Uniseks
  • Vegan Vegan

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana 04 - Glycolic Shine Leave-in Serum, 100 ml

Biofficina Toscana 05 - Glycolic Shine Gloss-Enhancing Dry Oil, 50 ml € 18,19 (€ 363,80 / l)
Biofficina Toscana 04 - Glycolic Shine Leave-in Serum, 100 ml € 15,19 (€ 151,90 / l)
Skupna cena: € 33,38
Opis

05 - Glycolic Shine Gloss-Enhancing Dry Oil znamke Biofficina Toscana je zaključni tretma, zasnovan za sijoče, mehke in svilnate lase brez mastnega občutka ali obtežitve. Formula vsebuje izvleček morske pese z negovalnimi lastnostmi in učinkom za sijaj v kombinaciji z vitaminom F, ki pomaga ohranjati lase mehke in prožne.

Sestavo dopolnjujejo olje pšeničnih kalčkov, bogato z vitaminom E, ter olja mandljev, argana, grozdnih pešk, oljk, mastike in baobaba s hranilnimi in mehčalnimi lastnostmi. Suha in lahka tekstura zgladi dolžine, olajša razčesavanje ter pomaga ukrotiti skodrane in neukrotljive lase, ki ostanejo mehki, svilnati in sijoči. Kot 5. korak zaključi rutino Glycolic Shine z učinkom glosa. Dišavo zaznamujejo sladke sadne note.

Glavne lastnosti

  • za puste, skodrane lase ali lase brez sijaja
  • z izvlečkom morske pese in vitaminom F
  • z oljem pšeničnih kalčkov ter olji mandljev, argana in grozdnih pešk
  • z olji oljk, mastike in baobaba
  • za sijaj, nego in mehkobo las
  • pomaga ukrotiti in zgladiti skodrane lase
  • lasem podari mehkobo in svilnat občutek ter olajša razčesavanje
  • suha in lahka tekstura, ki ne masti in ne obteži las
  • 5. korak rutine Glycolic Shine

Uporaba

Nekaj kapljic nanesite na dlan, podrgnite dlani in enakomerno porazdelite po dolžinah. Uporabite ga lahko tudi na suhih laseh kot zaključni tretma.

Št. izd.: BTO-0345
Vsebina: 50 ml
EAN: 8003140492966
Znamka: Biofficina Toscana
Konzistenca / oblika: olje
Vrste izdelkov: Nega las
Tip las: za vse tipe las, suhi lasje
Lastnosti: Uniseks, Vegan
Dišavne note: sadne, sladke
PAO: 6 mesecev
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Vrsta embalaže: steklenička s črpalko
Sestavine (INCI)

Dicaprylyl Ether, Caprylyl Caprylate/Caprate, Dodecane, Caprylic/Capric Triglyceride, Coco Caprylate/Caprate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Parfum, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Squalane, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Camellia Japonica Flower Extract, Triticum Vulgare Germ Oil, Pistacia Lentiscus Fruit Oil[1], Beta Vulgaris (Beet) Root Extract, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Adansonia Digitata (Baobab) Seed Oil, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Tocopherol (Vitamin E), Linseed Acid, Retinyl Palmitat

  1. iz ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana 05 - Glycolic Shine Gloss-Enhancing Dry Oil

3 recenzije kupcev v drugih jezikih

3,7 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
1 (33%)
4 Zvezdice
1 (33%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
1 (33%)
1 Zvezdica
0 (0%)

3 ocene

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo so 3 recenzije v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder