Biofficina Toscana 04 - Glycolic Shine Leave-in Serum, 100 ml

Hranilna nega za mehke in sijoče lase

€ 15,19

(€ 151,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 14,12 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za puste lase brez sijaja
  • z 1 % glikolne kisline in fitokeratinom
  • za sijoč videz, krepitev in antioksidativno nego
  • brez izpiranja, za sijoče in svilnato mehke lase
  • Uniseks Uniseks
  • Vegan Vegan

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana 03 - Glycolic Shine Activator 03, 150 ml

Biofficina Toscana 04 - Glycolic Shine Leave-in Serum, 100 ml € 15,19 (€ 151,90 / l)
Biofficina Toscana 03 - Glycolic Shine Activator 03, 150 ml € 13,19 (€ 87,93 / l)
Skupna cena: € 28,38
Opis

04 - Glycolic Shine Leave-in Serum znamke Biofficina Toscana je tretma brez izpiranja, zasnovan za sijoč, mehak videz las in učinek glosa. Formula vsebuje 1 % glikolne kisline in oljni izvleček toskanske kamelije s hranilnimi in antioksidativnimi lastnostmi v kombinaciji s fitokeratinom iz konoplje in riža, ki pomaga okrepiti lase in ohranjati njihovo prožnost.

Sestavo dopolnjujejo aminokisline rastlinskega izvora z negovalnimi lastnostmi, pantenol in fermentirana riževa voda, bogata z antioksidanti, aminokislinami in beljakovinami. Glikolna kislina pomaga zmanjšati poroznost in zgladiti površino las, fitokeratin in aminokisline pa prispevajo k negi in okrepljenemu videzu dolžin. Serum lase naredi mehke, svilnate in sijoče ter jim podari učinek glosa in zrcalnega sijaja. Uporablja se lahko samostojno ali kot 4. korak rutine Glycolic Shine. Dišavo zaznamujejo sladke sadne note.

Glavne lastnosti

  • za puste lase brez sijaja
  • z 1 % glikolne kisline in oljnim izvlečkom toskanske kamelije
  • s fitokeratinom iz konoplje in riža ter aminokislinami rastlinskega izvora
  • s pantenolom in fermentirano riževo vodo
  • za sijaj, nego in okrepljen videz las ter z antioksidativnim učinkom
  • pomaga zmanjšati poroznost in zgladiti površino las
  • lase naredi mehke, svilnate in sijoče
  • formula brez izpiranja, 4. korak rutine Glycolic Shine

Uporaba

Porazdelite po umitih in z brisačo osušenih laseh ter nadaljujte s sušenjem. Ne izpirajte. Uporablja se lahko samostojno ali kot 4. korak rutine Glycolic Shine.

Št. izd.: BTO-0344
Vsebina: 100 ml
EAN: 8003140492959
Znamka: Biofficina Toscana
Konzistenca / oblika: serum
Vrste izdelkov: Nega las
Tip las: za vse tipe las
Lastnosti: Uniseks, Vegan
Dišavne note: sadne, sladke
PAO: 6 mesecev
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Vrsta embalaže: steklenička s črpalko
Sestavine (INCI)

Aqua, Sodium Hydroxyde, Glycerin, Xanthan Gum, Glycolic Acid, Camellia Japonica Flower Extract, Calendula Officinalis Flower Extract[1], Linum Usitatissimum Seed Extract[1], Centaurea Cyanus Flower Water[1], Serin, Threonine, Arginine Hci, Oryza Sativa Extract, Wheat Amino Acids, Saccharomyces Ferment Lysate Filtrate, Hydrolyzed Hemp Seed Extract, Algin, Panthenol, Soy Amino Acids, Hydrolized Rice Protein, Rosmarinus Officinalis Leaf Water, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Sodium Stearoyl Lactylate, Sodium Benzoate, Tocopherol (Vitamin E), Parfum, Benzyl Alcohol, Tapioca Starch, Dehydroacetic Acid, Potassium Sorbate, Benzoic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Citric Acid

  1. iz ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana 04 - Glycolic Shine Leave-in Serum

2 recenziji kupcev v drugih jezikih

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
3 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

3 ocene

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo sta 2 recenziji v drugih jezikih.