Biofficina Toscana 03 - Glycolic Shine Activator 03, 150 ml

Prvi korak nege za sijoče lase

€ 13,19

(€ 87,93 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 150 ml

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 12,26 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za puste lase brez sijaja
  • s 4 % glikolne kisline in kamelijo
  • za sijoč, gladek videz in antioksidativno nego
  • zmanjšuje poroznost in daje sijoč videz
  • Uniseks Uniseks
  • Vegan Vegan

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana 04 - Glycolic Shine Leave-in Serum, 100 ml

Biofficina Toscana 03 - Glycolic Shine Activator 03, 150 ml € 13,19 (€ 87,93 / l)
Biofficina Toscana 04 - Glycolic Shine Leave-in Serum, 100 ml € 15,19 (€ 151,90 / l)
Skupna cena: € 28,38
Opis

03 - Glycolic Shine Activator 03 znamke Biofficina Toscana je tretma za sijaj las s 4 % glikolne kisline, zasnovan za sijoč videz in učinek glosa po dolžinah. Glikolna kislina pomaga zmanjšati poroznost in zgladiti površino las ter prispeva k mehkejšemu, bolj svilnatemu in sijočemu videzu.

Formula vsebuje tudi oljni izvleček toskanske kamelije s hranilnimi in antioksidativnimi lastnostmi, rožmarinovo vodo ter bio izvlečke kamilice, limone in lanenih semen. Učinek za sijaj in gladkost pripravi dolžine na naslednje korake linije Glycolic Shine ter prispeva k lahkotnim, svilnatim in sijočim lasem z učinkom glosa in zrcalnega sijaja. Dišavo zaznamujejo sladke sadne note.

Glavne lastnosti

  • za puste lase brez sijaja
  • s 4 % glikolne kisline
  • z oljnim izvlečkom toskanske kamelije in rožmarinovo vodo
  • z bio izvlečki kamilice, limone in lanenih semen
  • za sijoč in gladek videz ter z antioksidativnim učinkom
  • pomaga zmanjšati poroznost in zgladiti površino las
  • lasem po dolžinah podari sijaj in učinek glosa
  • 3. korak rutine Glycolic Shine

Uporaba

Po uporabi šampona in balzama nanesite na mokre lase, pustite delovati nekaj minut in temeljito sperite. Nato po želji nadaljujte z naslednjimi tretmaji linije Glycolic Shine.

Št. izd.: BTO-0343
Vsebina: 150 ml
EAN: 8003140492942
Znamka: Biofficina Toscana
Konzistenca / oblika: serum
Vrste izdelkov: Nega las
Tip las: za vse tipe las
Lastnosti: Uniseks, Vegan
Dišavne note: sadne, sladke
PAO: 12 mesecev
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Vrsta embalaže: steklenička
Sestavine (INCI)

Aqua, Glycolic Acid, Glycerin, Sodium Hydroxyde, Camellia Japonica Flower Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Water, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Linum Usitatissimum Seed Extract[1], Citrus Limon (Lemon) Peel Extract[1], Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, Dehydroacetic Acid, Benzoic Acid, Parfum, Benzyl Alcohol, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Tocopherol (Vitamin E)

  1. iz ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana 03 - Glycolic Shine Activator 03

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder