Baby Anthyllis Nežen čistilni gel za roke in zadnjice s pH 5,5, 300 ml

Idealno za vsakodnevno uporabo

€ 9,09

(€ 30,30 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 300 ml

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 8,63 / kos.-5%
  • nad 3 le € 8,18 / kos.-10%
  • nad 6 le € 7,45 / kos.-18%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za občutljivo kožo
  • idealno za dojenčke in malčke
  • s sokom aloe vere

Pogosto naročeno skupaj z Baby Anthyllis Krema za telo, 100 ml

Baby Anthyllis Nežen čistilni gel za roke in zadnjice s pH 5,5, 300 ml € 9,09 (€ 30,30 / l)
Baby Anthyllis Krema za telo, 100 ml € 8,25 (€ 82,50 / l)
Skupna cena: € 17,34
Opis

Ta nežni čistilni gel v praktičnem dozirniku s pumpico znamke Baby Anthyllis je idealen za vsakodnevno čiščenje rok in zadnjice. Njegova blaga formula z izvlečkom bio kamilice, izvlečkom bio riža in negovalnim, vlažilnim sokom aloe vere je popolnoma primerna za občutljivo kožo dojenčkov in malčkov.

To zagotavlja blago čiščenje in mehko, nežno kožo v kratkem času!

Št. izd.: XBO-GP-BBAN002
Vsebina: 300 ml
EAN: 8002849928943
Znamka: Baby Anthyllis
Konsistenca mil: Tekoča
Konzistenca / oblika: tekočina
Vrste izdelkov: Mila, Nega dojenčkov in otrok
Tip kože: Za vse tipe kože, Občutljiva koža
Lastnosti: Vegan
Certifikati: ICEA - Cosmos Organic
PAO: 12 mesecev
Za koga - dojenčki in otroci: dojenčki
Sestavine (INCI)

Aqua[1], Sodium Coco­ Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Caprylyl/Capryl Glucoside, Coco Glucoside, Disodium Cocoyl Glutamate, Glyceryl Oleate, Glycerin, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Oryza Sativa Extract[1], Parfum[1], Citric Acid, Sodium Chloride, Sodium Gluconate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Vanillin

  1. iz ekološke pridelave
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Pierpaoli srl, via Mattei 20, 60019, Senigallia (AN), Italija, www.pierpaoli.com

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Baby Anthyllis Nežen čistilni gel za roke in zadnjice s pH 5,5

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder