100% Pure Seaweed detox kopel, 425 g

Uživajte v kopeli z neverjetnimi negovalnimi lastnostmi!

€ 27,99

(€ 65,86 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 425 g

Na zalogi je samo še 5 kosov

Dostava do sreda, 30. september, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • vsebuje hranilne snovi
  • bogata z antioksidanti
  • z morsko soljo
  • Brez glutena Brez glutena
  • Vegan Vegan

Pogosto naročeno skupaj z 100% Pure Nourishing Body Cream, Med mandelj (236 ml)

100% Pure Seaweed detox kopel, 425 g € 27,99 (€ 65,86 / kg)
100% Pure Nourishing Body Cream, Med mandelj (236 ml) € 24,99 (€ 105,89 / l)
Skupna cena: € 52,98
Opis

Kopel povezuje užitek z nego kože. Poleg morske soli vsebuje ingver, halogo, regrat, evkaliptus, čajevec in rožmarin, ki kožo optimalno preskrbijo s hranilnimi snovmi. Istočasno pomagajo telesu do energije z antioksidanti, minerali in vitamini.

Št. izd.: 100PCP-1BSD
Vsebina: 425 g
EAN: 843585101461
Znamka: 100% Pure
Vrste izdelkov: dodatki za kopanje
Tip kože: Za vse tipe kože
Lastnosti: Brez glutena, Vegan
Dišavne note: evkaliptus
Sestavine (INCI)

Sodium Chloride, Kelp, Sodium Ascorbate, Tocopherol (Vitamin E), Zingiber Officinale Root Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Dandelion, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Piper Nigrum (Black Pepper) Seed Oil, Mentha Piperita Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Geraniol[1], Limonene[1], Linalool[1]

  1. iz naravnih eteričnih olj
Informacije o spremembah receptur in embalaže
Pravne informacije
Proizvajalec: 100% PURE®, Purity Cosmetics Inc., Oakland Rd 2221, 95131, San Jose, Združene države Amerike, customerservice@puritycosmetics.com, 100percentpure.com
Pooblaščeni zastopnik kot odgovorna oseba EU: MSL Solution Providers, Upper Pembroke St., Suite 5385, D02 X361, Dublin, Irska, info@msl.io, msl.io

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

0 Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek 100% Pure Seaweed detox kopel

1 recenzija kupcev v drugih jezikih

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
4 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

4 ocene

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder