100% Pure Nourishing Body Cream, Coconut Lime (236 ml)

Razvajajoča krema za telo z lastnostmi proti staranju

€ 23,74 € 24,99 -5%

(€ 100,59 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vonj: Coconut Lime

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • vlažilna
  • hranilna in bogata
  • Brez glutena Brez glutena
  • Vegan Vegan

Pogosto naročeno skupaj z 100% Pure Shower Gel Big, Coconut Lime (474 ml)

100% Pure Nourishing Body Cream, Coconut Lime (236 ml) € 23,74 (€ 100,59 / l)
100% Pure Shower Gel Big, Coconut Lime (474 ml) € 28,99 (€ 61,16 / l)
Skupna cena: € 52,73
Opis

Čudovit kremni losjon za telo je bogat z dragocenimi vitamini in antioksidanti, ki preprečujejo staranje, ter zagotavlja mehko in voljno kožo. Vlažilna rastlinska olja preprečujejo občutek suhosti in napetosti, skrbno sestavljena negovalna formula pa daje koži svež sijaj.

Uporaba: Nanesite in vmasirajte v celotno telo vsak dan po prhanju ali kopanju.

Št. izd.: 100PCP-1BCLBC8OZ
Vsebina: 236 ml
EAN: 843585155471
Znamka: 100% Pure
Konzistenca / oblika: krema, losjon
Vrste izdelkov: Nega telesa
Tip kože: Za vse tipe kože
Lastnosti: Brez glutena, Vegan
Dišavne note: kokos, vanilija, citrusne
Splošne informacije: Nova receptura
PAO: 6 mesecev
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Sestavine (INCI)

Aloe Barbadensis Leaf Juice, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Vegetable Glycerin, Behenylalkohol, Cetearylalcohol, Theobroma Cocoa Seed Butter, Rosa Canina (Rosehip) Oil, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Camellia Sinensis Leaf, Chamomilla Recutita, Chrysanthemum Coccineum (Chrysanthemum) Flower, Calendula Officinalis (Ringelblume) Flower, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower, Chondrus Crispus, Tocopherol (Vitamin E), Vitis Vinifera Seed Oil, Natural Fragrance (Parfum), Lauryl Laurate, Isoamyl Laurate, Cetyl Palmitate, Cetearyl Glucoside, Phytic Acid, Dehydroacetic Acid, Sodium Bicarbonate, Benzyl Alcohol[1], Limonene[1], Linalool[1]

  1. sestavina eteričnih olj
Informacije o spremembah receptur in embalaže
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: 100% PURE®, Purity Cosmetics Inc., Oakland Rd 2221, 95131, San Jose, Združene države Amerike, customerservice@puritycosmetics.com, 100percentpure.com
Pooblaščeni zastopnik kot odgovorna oseba EU: MSL Solution Providers, Upper Pembroke St., Suite 5385, D02 X361, Dublin, Irska, info@msl.io, msl.io

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

2 Izkušnji v jeziku slovenščina za izdelek 100% Pure Nourishing Body Cream

53 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,1 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
38 (48%)
4 Zvezdice
24 (30%)
3 Zvezdice
9 (11%)
2 Zvezdici
2 (2%)
1 Zvezdica
5 (6%)

78 ocen
2 recenziji kupcev. Jezik: slovenščina
53 recenzij kupcev v drugih jezikih