You & Oil Zobna pasta 5/1 - Mandarina + Meta, 90 g

Zobna pasta z dragocenimi olji čajevca in kokosa

€ 7,19

(€ 79,89 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 90 g

Na zalogi od 28. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne četrtek, 29. oktober

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 6,83 / kos.-5%
  • nad 3 le € 6,47 / kos.-10%
  • nad 6 le € 5,89 / kos.-18%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • formula brez fluorida
  • na osnovi eteričnih olj
  • osveži dah
  • Uniseks Uniseks

Pogosto naročeno skupaj z Niyok Ustna vodica poprova meta, 500 ml

You & Oil Zobna pasta 5/1 - Mandarina + Meta, 90 g € 7,19 (€ 79,89 / kg)
Niyok Ustna vodica poprova meta, 500 ml € 9,19 (€ 18,38 / l)
Skupna cena: € 16,38
Opis

Zobna pasta You & Oil brez fluorida 5/1 je narejena z eteričnimi olji. Dragocena olja in izvlečki kokosa, čajevca, mandarine in ananasa v nekaj sekundah osvežijo dah in podpirajo čista in negovana usta. Mentol prav tako zagotavlja prijeten občutek svežine. Primerno za odrasle in otroke, stare 7 let in več.

Št. izd.: XBO-SCT-BH02
Vsebina: 90 g
EAN: 4779059700112
Znamka: You & Oil
Vrste izdelkov: Nega zob in ust
Lastnosti: Brez fluorida, Brez sulfatov, Uniseks
Sestavine (INCI)

Calcium Carbonate, Aqua, Sorbit, Elaeis Guineensis (Palm) Butter, Glycerin, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Menthol, Sodium Chloride, Stevioside, Malaleuca Alternifolia (Teebaum) Oil, Citrus Nobilis (Mandarine Orange) Extract, Ananas Sativus Fruit Extrat, Maltodextrin, Cinnamomum Zeylanicum Extract, Mineral Salts, Charcoal Powder, Xanthan Gum, Coco Caprylate/Caprate, Sodium Coco­ Sulfate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene[1], Linalool[1]

  1. naravne sestavine eteričnega olja
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek You & Oil Zobna pasta 5/1 - Mandarina + Meta

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder