Weleda Youth Power nočna krema, 40 ml

Proti staranju s koncentrirano rastlinsko močjo

€ 23,49

(€ 587,25 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 40 ml

Na zalogi je samo še 7 kosov

Dostava do ponedeljek, 5. oktober, v kolikor naročite do dne četrtek do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 22,31 / kos.-5%
  • nad 3 le € 21,14 / kos.-10%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za zrelo kožo nad 40
  • zmanjša globino gub
  • hidrira in aktivira

Pogosto naročeno skupaj z Weleda Youth Power dnevna krema, 40 ml

Weleda Youth Power nočna krema, 40 ml € 23,49 (€ 587,25 / l)
Weleda Youth Power dnevna krema, 40 ml € 22,49 (€ 562,25 / l)
Skupna cena: € 45,98
Opis

Zahvaljujoč tej intenzivno hranljivi nočni kremi bo vaša koža takoj zjutraj videti čudovito sveža in regenerirana. Bogati peptidi iz korenine mace in naravnega olja pečk granatnega jabolka spodbujajo obnovo celic, ohranjajo stabilno ravnovesje vlage in povečujejo elastičnost kože. Linije in gube so zmanjšane, polt pa ponovno pridobi sijaj.

Uporaba: Zvečer po čiščenju nanesite na obraz, vrat in dekolte.

Št. izd.: WEL-102343
Vsebina: 40 ml
EAN: 4001638596176
Znamka: Weleda
Uporaba: Nočna nega
Konzistenca / oblika: krema
Vrste izdelkov: Kreme za obraz
Tip kože: Zrela koža
Lastnosti: Vegan
Certifikati: NaTrue
Sestavine (INCI)

Aqua, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil[1], Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Pentylene Glycol, Cetearylalcohol, Cetearyl Glucoside, Alcohol Denat, Hectorite, Macadamia Ternifolia Seed Oil[1], Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil[1], Copernicia Cerifera (Carnauba) Cera, Hydrolyzed Lepdium Meyenii Root[1], Haematococcus Pluvialis Extract, Panicum Miliaceum Seed Extract[1], Olea Europaea (Olive) Leaf Extract[1], Betaine, Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Cetearyl Olivate, Glyceryl Caprylate, Sorbitan Olivate, Sodium Stearoyl Glutamate, Maltodextrin[1], Xanthan Gum, Parfum, Alpha-Terpinene, Benzylbenzoat, Beta-Caryophyllene, Camphor, Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil, Citral, Citrus Aurantium Peel Oil, Coumarin, Geraniol, Geranyl Acetate, Limonene, Linalool, Linalyl Acetate, Pinene, Terpineol, Terpinolene

  1. iz ekološke pridelave
Informacije o liniji izdelkov z granatnim jabolkom in maca peptidi
Kompatibilni izdelki
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Weleda AG, Möhlerstraße 3 - 5, 73525, Schwäbisch Gmünd, Nemčija, www.weleda.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Weleda Youth Power nočna krema

12 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
10 (40%)
4 Zvezdice
7 (28%)
3 Zvezdice
7 (28%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
1 (4%)

25 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 12 recenzij v drugih jezikih.