vielö Organski balzam za roke, 50 ml

Pomirja telo in um

€ 22,49

(€ 449,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi je samo še 5 kosov

Dostava do četrtek, 1. oktober, v kolikor naročite do dne torek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • neguje in vlaži

Pogosto naročeno skupaj z Avril Hand Cream, 100 ml

vielö Organski balzam za roke, 50 ml € 22,49 (€ 449,80 / l)
Avril Hand Cream, 100 ml € 6,19 (€ 61,90 / l)
Skupna cena: € 28,68
Opis

Balzam razvaja roke in um. Bio sirotka neguje kožo, medtem ko hialuronska kislina intenzivno navlaži kožo. Ekstrakt bio sivke v kombinaciji z žajbljem pomirja in krepi. Za trenutke dobrega počutja.

Uporaba: Porazdelite kremo po rokah in nežno vtrite.

Št. izd.: VIE-WS02
Vsebina: 50 ml
EAN: 9120088280277
Znamka: vielö
Vrste izdelkov: Nega rok
Tip kože: Za vse tipe kože
Lastnosti: Refill - polnilo, Uniseks
Certifikati: Austria Bio Garantie
Splošne informacije: Pred uporabo dobro pretresite.
Sestavine (INCI)

Lactis Serum Proteinum[3], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[3], Triticum Vulgare Germ Oil[3], Polyglyceryl-3 Dicitrate/Stearate[2], Cetyl Alcohol[2], Glycerin[3], Betaine[2], Aqua[2], Citricacid[2], Xanthan Gum[2], Tocopherol (Vitamin E)[2], Lavandula Angustifolia Flower Oil[3], Sodium Hyaluronate[2], Salvia Officinalis (Sage) Oil[3], Potassium Sorbate, Citronellal[1], Pelargonium Graveolons (Geranium) Flower Oil[3], Geraniol[1], Lavandula Angustifolia Flower Extract[3], Rosmarinus Officinalis Leaf Extract[3], Polyglyceryl-4-Caprate[2], Limonene[1], Calendula Officinalis Flower Extract[3], Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract[3], Sodium Lactate[2], Citral[1]

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave in iz naravnih eteričnih olj
  2. naravnega izvora
  3. iz nadzorovane ekološke pridelave
Dodatne informacije o uporabi
Pravne informacije
Proizvajalec: vielö GmbH, Schulstrasse 7, 4642, Sattledt, Avstrija, office@vieloe.com

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek vielö Organski balzam za roke

1 recenzija kupcev v drugih jezikih

3,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
1 (33%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
1 (33%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
1 (33%)

3 ocene

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder