TAOASIS Baldini Hab Mut Aura & Body Spray, 30 ml

Naravni sprej za telo z aromami svežega lesa in hladnega vetra

€ 8,18 € 9,09 -10%

(€ 272,67 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 30 ml

Na zalogi je samo še 8 kosov

Dostava do sreda, 7. oktober, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • s cedro, cemprinom in cipreso
  • izdelano iz čistih eteričnih olj
  • vonj po lesu in gozdu

Pogosto naročeno skupaj z Weleda Pink Peach Shower Gel, 200 ml

TAOASIS Baldini Hab Mut Aura & Body Spray, 30 ml € 8,18 (€ 272,67 / l)
Weleda Pink Peach Shower Gel, 200 ml € 6,38 (€ 31,90 / l)
Skupna cena: € 14,56
Opis

Baldini Hab Mut Aura & Body Spray, sestavljen je iz čistih naravnih eteričnih olj, vas ovije s svojim lesnatim, gozdnim in svežim vonjem.

Uporaba: 1-2 krat popršite v zrak nad višino glave in stojte v fini meglici, da se dišava razširi po vsej avri, pri čemer imejte oči zaprte.

Št. izd.: XDK-TAO-1121492
Vsebina: 30 ml
EAN: 4025121121492
Znamka: TAOASIS
Konzistenca / oblika: tekočina
Vrste izdelkov: Parfumi
Lastnosti: Uniseks, Vegan
Dišavne note: sveže, lesni
Certifikati: NaTrue, Demeter
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Vrsta embalaže: kozarec, razpršilo / sprej
Sestavine (INCI)

Alcohol Denat, Rosa Damascena Flower Water, Glycerin[1], Parfum[1], Limonene, Citrus Aurantium Peel Oil, Alpha-Terpinene, Benzylbenzoat, Beta-Caryophyllene, Camphor, Cedrus Atlantica Oil/Extract, Citral, Citronellol, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Oil[1], Coumarin, Farnesol, Geraniol, Geranyl Acetate, Linalool, Linalyl Acetate, Pinene, Santalol, Sclareol, Terpineol, Terpinolene, Vanillin

  1. ekološka pridelava
Opomba proizvajalca
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek TAOASIS Baldini Hab Mut Aura & Body Spray