Saint Charles N°8 - bio ingver-limona čaj, 80 g

Užitek za brbončice!

€ 11,33 € 12,59 -10%

(€ 141,63 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 80 g

Na zalogi so samo še 4 kosi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • odličen okus
  • bio
  • lična steklena posodica

Pogosto naročeno skupaj z Pukka Relax bio zeliščni čaj, 20 kos. (40 g)

Saint Charles N°8 - bio ingver-limona čaj, 80 g € 11,33 (€ 141,63 / kg)
Pukka Relax bio zeliščni čaj, 20 kos. (40 g) € 4,13 (€ 103,25 / kg)
Skupna cena: € 15,46
Opis

Čaj Ingver-limona je bio izdelek z odličnim okusom. Čaj je odlično darilo za prijatelje in družino.

Št. izd.: SCH-8153683
Vsebina: 80 g
EAN: 9120085861752
Znamka: Saint Charles
Konzistenca / oblika: razsuti čaj
Vrste izdelkov: Čaji in dodatki
Certifikati: Austria Bio Garantie, EU-Bio pečat
Vsebina (čaj): Čaj drobljen
Čas infuzije: 8 minut, 9 minut, 10 minut
Sestavine

Cymbogon Flexuosus[1], Ingver[1]

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Saint Charles Organics GmbH, Esterhazygasse 11, 1060, Wien, Avstrija, office@saint-charles.eu

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Saint Charles N°8 - bio ingver-limona čaj