Pukka Bio Tee Zitrus Mate Green, 20 čajnih vrečk (36 g)

Uživanje sadnega in kiselkastega zelenega čaja

Novosti!

€ 3,69

(€ 102,50 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 20 čajnih vrečk

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • aromatičen zeliščni čaj
  • živahne citrusne note
  • vsebuje kofein

Pogosto naročeno skupaj z Pukka Bio zeliščni čaj - Ingverjev trio, 20 kos. (36 g)

Pukka Bio Tee Zitrus Mate Green, 20 čajnih vrečk (36 g) € 3,69 (€ 102,50 / kg)
Pukka Bio zeliščni čaj - Ingverjev trio, 20 kos. (36 g) € 4,59 (€ 127,50 / kg)
Skupna cena: € 8,28
Opis

Bio Tee Zitrus Mate Green čaj znamke Pukka je aromatičen zeliščni čaj, ki združuje okus zelenega čaja in značilno trpko aromo listov mate.

Podrobnosti na kratko:

  • aromatičen zeliščni čaj
  • nežen bio zeleni čaj v kombinaciji s trpko aromo mate
  • osvežilne citrusne note
  • naravno vsebuje kofein

Odkrijte skrbno usklajeno paleto okusov bio čaja Zitrus Mate Green znamke Pukka. Prefinjena mešanica združuje kakovosten zeleni čaj z značilno trpko aromo listov mate. Osvežilne citrusne note poskrbijo za sadne arome in harmonično zaokrožijo izrazit okus čajnih listov. Vse sestavine skupaj ustvarjajo poln okus. Okusen topel napitek, ki navdušuje s svojim posebnim okusom.


Št. izd.: EKA-5063270129289
Vsebina: 36 g
EAN: 5063270129289
Znamka: Pukka
Highlights: Novosti
Konzistenca / oblika: čajne vrečke
Vrste izdelkov: Čaji in dodatki
Lastnosti: Vsebuje kofein, Vegan
Certifikati: Soil Association
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem in suhem mestu
Vsebina (čaj): Čajne vrečke
Čas infuzije: 5 minut, 6 minut, 7 minut, 8 minut, 9 minut, 10 minut, 11 minut, 12 minut
Sestavine

28 % sencha zeleni čaj[1], limona trava[1], sladki koren (Glycorhiza glabra) korenina[1], 8 % semena gvarane[1], Korenina ingverja[1], 5 % listi mate[1], 5 % olup pomaranče[1], listi mete[1], Rooibos[1], 4 % olje pomaranče[1], 3,5 % naravna aroma limone[1], 1,5 % Olje mandarine[1]

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Lipton Teas and Infusions Germany GmbH, Axel-Springer-Platz 3, c/o WeWork, 20355, Hamburg, Nemčija, kontakt@pukkaherbs.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Pukka Bio Tee Zitrus Mate Green