Nelipot Glieh deodorant v stiku, 55 g

Učinkovito odpravlja neprijetni telesni vonj

€ 14,29

(€ 259,82 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 55 g

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože - tudi občutljivo
  • brez aluminijevih soli
  • z lesno aromatičnim vonjem

Pogosto naročeno skupaj z Nelipot Zarano deodorant v stiku, 55 g

Nelipot Glieh deodorant v stiku, 55 g € 14,29 (€ 259,82 / kg)
Nelipot Zarano deodorant v stiku, 55 g € 14,29 (€ 259,82 / kg)
Skupna cena: € 28,58
Opis

Ta deodorant v stiku preprečuje neprijeten telesni vonj in zmanjšuje vlago v predelu pazduh. Formula je obogatena z eteričnim oljem sandalovine, ki pomirja kožo in povečuje učinkovitost deodoranta. Deodorant je primeren za vse tipe kože, tudi občutljivo, in pušča lesni, aromatični vonj.

Opomba: Dezodoranta ni priporočljivo nanašati takoj po britju.

Št. izd.: NEL-3830065401835
Vsebina: 55 g
EAN: 3830065401835
Znamka: Nelipot
Vrste izdelkov: Dezodoranti
Tip kože: Za vse tipe kože
Lastnosti: Brez aluminijevih soli, Uniseks, Vegan
Dišavne note: aromatične, lesni
Certifikati: ECOGEA
PAO: 18 mesecev
Vrsta embalaže: tulec
Sestavine (INCI)

Cocos Nucifera (Coconut) Oil[2], Sodium Bicarbonate[2], Zea Mays Starch[2], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[2], Hydrogenated Vegetable Oil[2], Boswellia Serrata (Frankincense) Oil[2], Santalum Album (Sandalwood) Oil[2], Limonene[1], Eugenol[1], Geraniol[1], Linalool[1], Santalol[1], Farnesol[1]

  1. sestavine naravnega eteričnega olja
  2. iz nadzorovane ekološke pridelave in naravnega izvora
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: ISTOST d.o.o., Hribarjeva 7, 1234, Mengeš, Slovenija, nelipot.si

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Nelipot Glieh deodorant v stiku

2 recenziji kupcev v drugih jezikih

4,3 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
2 (50%)
4 Zvezdice
1 (25%)
3 Zvezdice
1 (25%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

4 ocene

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo sta 2 recenziji v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder