LOGONA Negovalni set za lase s koprivo
Samo najboljše za vaše lase
RazprodanoIzdelek v naši trgovini ni več na voljo
Podobni izdelki:
Opis
Presenetite svoje najdražje ali pa razvajajte sebe s tem čudovitim tridelnim setom izdelkov za nego las. Sestavljajo ga šampon, balzam in tonik. Blage čistilne snovi in negovalni organski izvleček koprive zagotavljajo učinkovito čiščenje in olajšajo razčesavanje ter dajejo vašim lasem več sijaja in prožnosti.
Set sestavljajo:
- Negovalni šampon z bio koprivo: Šampon z nežnimi čistilnimi in revitalizirajočimi lastnostmi je primeren za vsakodnevno uporabo.
- Negovalni balzam z bio koprivo: Balzam ima blago teksturo in je primeren kot nadaljnja nega po umivanju las.
- Tonik za krepitev lasišča z bio koprivo in bio brezo: Tonik služi kot zaščitni in krepilni dodatek ter prispeva k izboljšanju sijaja las. Je negovalni izdelek, ki se uporablja brez izpiranja.
Opomba: V primeru stika z očmi takoj in temeljito sperite.
Znamka: | LOGONA |
---|