LÉA NATURE SO BiO étic Nega in masažno olje "Sprostitveni izlet", 100 ml

Mešanica olj za razvajanje z značilnim vonjem sivke

€ 13,09

(€ 130,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi od 29 januar

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne petek, 30. januar

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • Za vse vrste kože
  • Hitro se vpije
  • Zagotavlja prožnost

Št. izd.: GLN-5009680, EAN: 3517360029291

Opis

To negovalno in masažno olje s cvetličnim in značilnim vonjem sivke se hitro vpije in naredi kožo prožno, negovano in mehko. Idealno je za iskanje umirjenosti, telo in um pa obdaja z občutkom polnosti.

Uporaba:

  • Vlijte nekaj kapljic v dlan, segrejte olje in pustite, da vonj začne delovati.
  • S krožnimi gibi masirajte, dokler se olje popolnoma ne vpije.
  • uporabljajte 1 do 2-krat na dan kot lepotilno nego ali za samostojno masažo ali masažo v paru.

Opomba: videz olja se lahko sčasoma ali pod vplivom mraza spremeni, kar pa ne vpliva na njegove lastnosti. Po potrebi lahko olje pred uporabo homogeniziramo.

Znamka: LÉA NATURE SO BiO étic
Konzistenca / oblika: olje
Vrste izdelkov: Masažna olja
Tip kože: Za vse tipe kože
Dišavne note: sivka
Certifikati: ECOCERT - Cosmos Organic, Cosmébio - COSMOS ORGANIC
PAO: 6 mesecev
Opozorila: Izogibajte se stiku z očmi in po potrebi temeljito sperite z vodo., Ta izdelek se ne sme uporabljati med nosečnostjo., POZOR: Izdelek ni primeren za doječe ženske., Uporabljajte samo na zdravi koži., Prenehajte z uporabo, če se pojavi draženje kože ter poiščite zdravniško pomoč, če draženje ne preneha ali se poslabša., Po uporabi te dele telesa zaščitite pred direktno sončno svetlobo.
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Vrsta embalaže: steklenička
Proizvajalec: Laboratoire Lea, 23 Avenue Paul Langevin, 17183, Perigny, Francija, contact@leanature.com

Ta stran z izdelki je trenutno v pripravi. Besedilo opisa se trenutno popravlja in dopolnjuje.

Sestavine (INCI)

Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Lavandula Oil/Extract[1], Parfum, Linalyl Acetate, Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Peel Oil[1], Linalool, Tocopherol (Vitamin E), Limonene, Citrus Aurantium Amara Leaf/Twig Oil[1], Citrus Bergamia Peel Oil

  1. iz ekološke pridelave

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek LÉA NATURE SO BiO étic Nega in masažno olje "Sprostitveni izlet"