La Saponaria Attivi Puri salicilna kislina, 30 ml

Uravnotežena nega obraza

€ 10,09

(€ 336,33 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 30 ml

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za nečisto in mastno kožo
  • čiščenje in uravnavanje sebuma
  • z blagimi lastnostmi pilinga

Pogosto naročeno skupaj z La Saponaria Attivi Puri hialuronska kislina z različno molekulsko maso, 30 ml

La Saponaria Attivi Puri salicilna kislina, 30 ml € 10,09 (€ 336,33 / l)
La Saponaria Attivi Puri hialuronska kislina z različno molekulsko maso, 30 ml € 10,09 (€ 336,33 / l)
Skupna cena: € 20,18
Opis

Ta serum za obraz brez olja z blago koncentracijo salicilne kisline povrne kožo v ravnovesje in zmanjšuje videz nečiste kože. Formula ima nežen piling učinek, ki je še posebej primeren za nečisto ali mastno kožo. Salicilna kislina prodre v pore in zmanjšuje zamašenost, ki jo povzročajo odvečni sebum in odmrle kožne celice. To omeji nastajanje novih mozoljev in ogrcev. Serum prav tako pomaga ohranjati ravnovesje kožnega mikrobioma, tako da imate koristi od dolgotrajne čiste polti.

Serum se lahko uporablja tudi za nego kože v primeru aken.

Uporaba:

  • Čisto: S pipeto nanesite 3 do 4 kapljice izdelka na obraz in dekolte ter masirajte, dokler se popolnoma ne vpije. Nato nadaljujte z običajno rutino nege kože.
  • Kot booster: Dodajte 1 ali 2 kapljici izdelka vaši najljubši kremi za obraz ali serumu. S tem je tekstura kreme lažja in se lažje vpije, hkrati pa se poveča vpojnost sestavin.
Št. izd.: LAS-AP025M030
Vsebina: 30 ml
EAN: 8054615475823
Znamka: La Saponaria
Konzistenca / oblika: serum
Vrste izdelkov: Serumi
Tip kože: Mastna koža, Občutljiva koža, Nečista koža
Lastnosti: Uniseks, Vegan
Certifikati: BDIH - Cosmos Organic
PAO: 6 mesecev
Vrsta embalaže: pipeta / steklenička s pipeto
Sestavine (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Betaine Salicylate, Propandiol, Melissa Officinalis Leaf Water[1], Sodium Phytate, Sodium Dehydroacetate, Sodium Hydroxyde, Xanthan Gum, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
O liniji Attivi Puri
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: La Saponaria Srl Società Benefit, Via dei Trasporti 3-5, 61122, Pesaro (PU), Italija, www.lasaponaria.it

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek La Saponaria Attivi Puri salicilna kislina

2 recenziji kupcev v drugih jezikih

4,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
1 (33%)
4 Zvezdice
1 (33%)
3 Zvezdice
1 (33%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

3 ocene

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo sta 2 recenziji v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder