Gyada Cosmetics Vlažilna krema, 50 ml

Dnevna nega obraza s hialuronsko kislino, azulenom in sečnino

€ 9,08 € 10,09 -10%

(€ 181,60 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi je samo še 8 kosov

Dostava do sreda, 7. oktober, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • zaščitne lastnosti
  • žametna tekstura
  • zagotavlja gladkost
  • AIAB AIAB
  • Testirano na nikelj Testirano na nikelj
  • Vegan Vegan

Pogosto naročeno skupaj z Avril Quenching serum, 30 ml

Gyada Cosmetics Vlažilna krema, 50 ml € 9,08 (€ 181,60 / l)
Avril Quenching serum, 30 ml € 8,27 (€ 275,67 / l)
Skupna cena: € 17,35
Opis

Vlažilna krema je dnevna vlažilna krema za obraz z žametno teksturo na osnovi azulena, karitejevega masla, avokadovega olja in riževega olja. Vlaži in ščiti kožo ter jo pusti prijetno mehko.

Uporaba: Nanesite zjutraj in zvečer na obraz in vrat ter masirajte, dokler se krema popolnoma ne vpije.

Št. izd.: GYA-GC159
Vsebina: 50 ml
EAN: 8054609982672
Znamka: Gyada Cosmetics
Uporaba: 24-h nega
Konzistenca / oblika: krema
Vrste izdelkov: Kreme za obraz
Tip kože: Za vse tipe kože
Lastnosti: Testirano na nikelj, Vegan
Certifikati: AIAB
PAO: 6 mesecev
Opozorila: Izogibajte se stiku z očmi in po potrebi temeljito sperite z vodo., Ne pogoltnite / popijte, Samo za zunanjo uporabo., Uporabljajte samo na zdravi koži., Izdelek shranjujte na varnem in izven dosega otrok.
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Vrsta embalaže: tuba
Sestavine (INCI)

Aqua, Ethylhexyl Stearate, Glycerin, Cetearylalcohol, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearat Citrat, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Ethylhexyl Palmitate, Caprylic/Capric Triglyceride, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Centaurea Cyanus Flower Water, Calendula Officinalis Flower Extract[1], Agastache Mexicana Flower/Leaf/Stem Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Malva Sylvestris Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Extract, Rhus Verniciflua Peel Wax, Urea, Copernicia Cerifera (Carnauba) Cera, Guaiazulene, Panthenol, Tocopherylacetat, Benzyl Alcohol, Xanthan Gum, Parfum[2], Stearyl Stearate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Silicia, Sodium Hydroxyde, Citric Acid, Sodium Benzoate

  1. iz ekološke pridelave
  2. v skladu s smernicami AIAB
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: GYADA COSMETICS S.R.L., Via Dei Belfiore 71, 95028, Valverde (CT), Italija, info@gyadacosmetics.com, www.gyadacosmetics.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Gyada Cosmetics Vlažilna krema