FINigrana® Bio & Naturkosmetik Bio krema iz zemeljskih mandljev Soft, 25 ml

Specialna nega telesa in razvajanje

€ 6,73 € 7,09 -5%

(€ 269,20 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 25 ml

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za suho in zrelo kožo
  • bogata in tonizirajoča krema
  • s karitejevim maslom in zemeljskimi mandlji

Pogosto naročeno skupaj z Apeiron Bio svetlinovo olje, 30 ml

FINigrana® Bio & Naturkosmetik Bio krema iz zemeljskih mandljev Soft, 25 ml € 6,73 (€ 269,20 / l)
Apeiron Bio svetlinovo olje, 30 ml € 15,00 (€ 500,00 / l)
Skupna cena: € 21,73
Opis

Ta krema za telo je bogata mešanica karitejevega masla in olja zemeljskih mandljev, zaradi česar je idealna za vsakodnevno nego obraza in telesa. Navdušuje s svojo žametno mehko konsistenco, tonizirajočimi lastnostmi in na koži pusti prijeten občutek.

Uporaba: Kremo Tiger nanesite na kateri koli predel kože večkrat na dan po potrebi.

Nasvet: Za optimalno učinkovitost uporabite vlažilno sredstvo po prhanju ali kopanju, da na koži s kremo za telo ustvarite emulzijo! Preprosto nanesite na mokro ali vlažno kožo in temeljito vmasirajte.

Št. izd.: SDM-ES25
Vsebina: 25 ml
EAN: 4260007644607
Znamka: FINigrana® Bio & Naturkosmetik
Konzistenca / oblika: krema
Vrste izdelkov: Nega telesa
Tip kože: Zrela koža, Suha koža
Lastnosti: Uniseks, Vegan
Certifikati: BDIH - Cosmos Organic
PAO: 6 mesecev
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Vrsta embalaže: posodica
Sestavine (INCI)

Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cyperus Esculentus Root Oil

Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Treibholz Bio & Naturwaren GmbH, Glehner Heide 4, 41352 , Korschenbroich, Nemčija, mail@treibholz.de, www.finigrana.de/impressum

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek FINigrana® Bio & Naturkosmetik Bio krema iz zemeljskih mandljev Soft

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
1 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

1 ocena