Domus Olea Toscana Sebo Lift gladilen losjon za obraz, 100 ml

Izravna in očisti polt

€ 12,23 € 15,29 -20%

(€ 122,30 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za masten in mešan tip kože
  • odličen za kožo z aknami
  • pomiri rdečico in nečistoče
  • Testirano na nikelj Testirano na nikelj
  • Uniseks Uniseks

Pogosto naročeno skupaj z Domus Olea Toscana Micro-Ialuron Sebo-Lift Tonic, 75 ml

Domus Olea Toscana Sebo Lift gladilen losjon za obraz, 100 ml € 12,23 (€ 122,30 / l)
Domus Olea Toscana Micro-Ialuron Sebo-Lift Tonic, 75 ml € 12,23 (€ 163,07 / l)
Skupna cena: € 24,46
Opis

Losjon združuje nego z nežnim piling učinkom. Izdelek je popolen za vsakodnevno uporabo na masti ter mešani koži in koži, ki je nagnjena k aknam. Pričarajte vidno gladkejši izgled. Losjon z aktivno AHA mešanico, ki izvira iz jabolk, limon, rdečega grozdja, pšenice, vinske kisline, citronske kisline in mlečke kisline, In dvema oblikama vitamina C odstrani mrtve kožne celice, odpre pore in prepreči nastanek ogrcev. Rožmarin, cipresa, kostanj, cink in druge sestavine izravnajo izdelavo sebuma in preprečijo neprijeten sijaj kože. Formula je izpopolnjena z negovalnimi rastlinskimi sestavinami, ki preprečijo nečistoče in kožo varujejo pred škodljivimi vplivi okolja.

Uporaba:

  • Pred uporabo izdelek pretresite.
  • Vsakodnevno losjon nanesite na obraz s pomočjo mehke gobice in pri tem izpustite predel oči. Pustite, da se izdelek vpije in nato nanesite tonik ali kremo.
  • Losjon lahko nanesete tudi na druge predele telesa.
  • Nežni mravljinci ob nanosu so normalni in hitro izginejo. Če ne izginejo obraz temeljito umite.
  • AHA poveča občutljivost kože na sonce, zato se po nanosu ne izpostavljajte sončnim žarkom. Če se tem ne morate izognite nanesite sončno kremo.
Št. izd.: DO-190
Vsebina: 100 ml
EAN: 8059591121900
Znamka: Domus Olea Toscana
Uporaba: 24-h nega
Konzistenca / oblika: losjon
Vrste izdelkov: Kreme za obraz
Tip kože: Mastna koža, Mešana koža, Nečista koža
Lastnosti: Testirano na nikelj, Uniseks
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Vrsta embalaže: steklenička
Sestavine (INCI)

Aqua, Quercus Robur Extract[3], Vegetable Glycerin, Arginine Ferulate, Olea Europaea (Olive) Leaf Extract[5], Trifolium Pratense Extract[3], Arctium Lappa (Burdock) Root Extract[3], Rosmarinus Officinalis Leaf Extract[3], Cupressus Sempervirens Leaf/Stem Extract[3], Castanea Sativa Bark Extract[3], Cynara Scolymus Leaf Extract[5], Equisetum Arvense Extract[5], Plantago Major (Plaintain) Leaf Extract[5], Prunus Spinosa Fruit Extract[5], Aloe Barbadensis Leaf Juice[5], Sodium Ascorbyl Phosphate (Vitamin C), Zinc Gluconate, Lactic Acid, Ascorbic Acid (Vitamin C), Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract[5], Ruscus Aculeatus Root Extract[5], Arnica Montana Flower Extract[5], Melissa Officinalis Leaf Extract[5], Camelia Sinensis Leaf Extract, Tartaric Acid[1], Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract[5], Citricacid[1], Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract[2], Hydrolyzed Grape Fruit[2], Hydrolyzed Wheat Bran[2], Sorbit, Lecithin, Xanthan Gum, Tocopherylacetat, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Linoleate, Parfum, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Tocopherol (Vitamin E), Retinyl Palmitat[4], Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

  1. aktivna mešanica z AHA
  2. aktivna mešanica biološkega izvora z AHA
  3. ekskluzivni izvleček Phytocomplex biološkega izvora
  4. Vsebuje vitamin A. Pred uporabo upoštevajte svoj dnevni vnos.
  5. iz nadzorovane ekološke pridelave
Domus Olea Toscana - Sebo-Lift
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Domus Olea Toscana SRL, Via Statale Abetone 136, 56017, San Giuliano Terme (PISA), Italija, info@domusoleatoscana.com

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Domus Olea Toscana Sebo Lift gladilen losjon za obraz

1 recenzija kupcev v drugih jezikih

4,8 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
3 (75%)
4 Zvezdice
1 (25%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

4 ocene

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder