CMD Naturkosmetik Olje čajevca, 50 ml

Visoka vsebnost sestavin!

€ 19,79

(€ 395,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi so samo še 3 kosi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • popolno za aroma terapijo in odišavljanje prostorov
  • iz avstralije
  • veliko možnosti uporabe

Pogosto naročeno skupaj z Biopark Cosmetics Bio olje sladke pomaranče, 10 ml

CMD Naturkosmetik Olje čajevca, 50 ml € 19,79 (€ 395,80 / l)
Biopark Cosmetics Bio olje sladke pomaranče, 10 ml € 5,69 (€ 569,00 / l)
Skupna cena: € 25,48
Opis

Avstralsko olje čajevca se izkazuje po izredni kvaliteti. Olje čajevca ima veliko uporabnih lastnosti v aroma terapiji in ga lahko uporabljate tudi za odišavljanje prostorov.

Nasvet:

  • Po odprtju olje porabite v 3-4 mesecih in ga NE shranjujte v hladilniku!
Št. izd.: CMD-10032
Vsebina: 50 ml
EAN: 4028719613027
Znamka: CMD Naturkosmetik
Rastlinske vrste: čajevec
Konzistenca / oblika: olje
Vrste izdelkov: Eterična olja, Dišave za prostor
Lastnosti: Uniseks, Vegan
Dišavne note: čajevec
Certifikati: ICADA, NCS - Natural Cosmetics Standard
Sestavine (INCI)

Melaleuca Alternifolia Leaf Oil[1]

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Stavki o nevarnosti in previdnostni stavki
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS02
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS08
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS09

Opozorilna beseda: Nevarno

Stavki o nevarnosti:

  • P210 - Hraniti ločeno od vročine, vročih površin, isker, odprtega ognja in drugih virov vžiga. Kajenje prepovedano.
  • P273 - Preprečiti sproščanje v okolje.
  • P280 - Nositi zaščitne rokavice/zaščitno obleko/zaščito za oči/zaščito za obraz.
  • P301+P310 - Pri zaužitju: takoj pokličite center za zastrupitve oz. zdravnika.
  • P403+P235 - Hraniti na dobro prezračevanem mestu. Hraniti na hladnem.
  • P501 - Vsebino/posodo odstranite po navedbah lokalnih/nacionalnih uredb/pravil.

Previdnostni stavki:

  • H226 - Vnetljiva tekočina in hlapi.
  • H302 - Zdravju škodljivo pri zaužitju.
  • H304 - Pri zaužitju in vstopu v dihalne poti je lahko smrtno.
  • H315 - Povzroča draženje kože.
  • H332 - Zdravju škodljivo pri vdihavanju.
  • H411 - Strupeno za vodne organizme, z dolgotrajnimi učinki.
O liniji s čajevcem Classic
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: CMD Naturkosmetik, Carl-Michael Diedrich e. K., Wachtelpforte 36, 38644, Goslar, Nemčija, info@cmd-natur.de, www.cmd-natur.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek CMD Naturkosmetik Olje čajevca

23 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,8 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
40 (81%)
4 Zvezdice
7 (14%)
3 Zvezdice
1 (2%)
2 Zvezdici
1 (2%)
1 Zvezdica
0 (0%)

49 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 23 recenzij v drugih jezikih.