CMD Naturkosmetik Losjon za telo z Rügen kredo , 30 ml

Razvajanje z esencialnimi minerali

€ 4,09

(€ 136,33 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 30 ml

Na zalogi so samo še 3 kosi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • lastnosti uravnoteženja
  • hitro se vpije

Pogosto naročeno skupaj z Weleda Refresh Shower Cream Citrus, 20 ml

CMD Naturkosmetik Losjon za telo z Rügen kredo , 30 ml € 4,09 (€ 136,33 / l)
Weleda Refresh Shower Cream Citrus, 20 ml € 1,49 (€ 74,50 / l)
Skupna cena: € 5,58
Opis

Ta losjon za telo nudi odlično nego za vse tipe kože. Vsebuje zdravilno kredo z otoka Rügen ter dragocena olja in minerale. Ima uravnovešajoče in regeneracijske lastnosti ter ovije čute z dišečim oljem sivke. Losjon se hitro vpije in naredi kožo mehko in prožno.

Št. izd.: CMD-87211
Vsebina: 30 ml
EAN: 4028719872110
Znamka: CMD Naturkosmetik
Vrste izdelkov: Nega telesa
Tip kože: Za vse tipe kože
Lastnosti: Uniseks, Vegan
Dišavne note: sivka
Certifikati: NCS - Natural Cosmetics Standard
Sestavine (INCI)

Aqua, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], C 14-22 Alcohol, C12-20 Alkyl Glucoside, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Mangifera Indica (Mango) Seed Oil, Glycerin, Calcium Carbonate And Magnesium Carbonate And Iron Oxides, Alcohol, Rhus Verniciflua Peel Wax, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Xanthan Gum, Cetyl Alcohol, Potassium Sorbate, Lavandula Angustifolia Oil, Parfum, Tocopherol (Vitamin E), Phytic Acid, Geraniol[2], Linalool[2]

  1. iz ekološke pridelave
  2. iz naravnih eteričnih olj
O liniji z Rügener kredo
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: CMD Naturkosmetik, Carl-Michael Diedrich e. K., Wachtelpforte 36, 38644, Goslar, Nemčija, info@cmd-natur.de, www.cmd-natur.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek CMD Naturkosmetik Losjon za telo z Rügen kredo