CMD Naturkosmetik Deo sprej za stopala in čevlje z oljem čajevca, 100 ml

Aktivna 2v1 nega

€ 10,19

(€ 101,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi od 13. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne sreda, 14. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • poveča higieno
  • blaži potenje in neprijeten vonj
  • brez alkohola

Pogosto naročeno skupaj z Greenatural Alaun deodorant za stopala in čevlje, 100 ml

CMD Naturkosmetik Deo sprej za stopala in čevlje z oljem čajevca, 100 ml € 10,19 (€ 101,90 / l)
Greenatural Alaun deodorant za stopala in čevlje, 100 ml € 8,19 (€ 81,90 / l)
Skupna cena: € 18,38
Opis

Dezodorant za stopala podpira higieno čevljev in stopal. Dan danes kar hitro dobimo glivično okužbo stopal. Učinkovit dezodorant preprečuje okužbe in obenem poskrbi za svežino. Prepreči potenje in neprijeten vonj. Izdelek vsebuje olje rožmarina, olje čajevca in eterična olja. Dezodorant ne vsebuje aluminijevih soli in alkohola, zato je izredno nežen do kože.

Št. izd.: CMD-20420
Vsebina: 100 ml
EAN: 4028719613898
Znamka: CMD Naturkosmetik
Konzistenca / oblika: tekočina
Vrste izdelkov: Nega stopal
Tip kože: Za vse tipe kože
Lastnosti: Brez alkohola, Brez aluminijevih soli, Vegan
Certifikati: ICADA
Vrsta embalaže: razpršilo / sprej
Sestavine (INCI)

Aqua, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), Caprylyl/Capryl Wheat Bran/Straw Glycosides, Fusel Wheat Bran/Straw Glycosides, Polyglyceryl-5 Oleate, Sodium Cocoyl Glutamat, Glyceryl Caprylate, 1,3-Propanediol, Ethyl Lauroyl Arginate Hcl, Glycerin, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil[1], Salvia Officinalis (Sage) Oil, Thymus Vulgaris (Thyme) Oil, Rosmarinus Officinalis Oil[1], Parfum

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave

vsebuje: Limonene, Linalool, Citral

O liniji s čajevcem Classic
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: CMD Naturkosmetik, Carl-Michael Diedrich e. K., Wachtelpforte 36, 38644, Goslar, Nemčija, info@cmd-natur.de, www.cmd-natur.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

1 Izkušnja v jeziku slovenščina za izdelek CMD Naturkosmetik Deo sprej za stopala in čevlje z oljem čajevca

21 recenzij kupcev v drugih jezikih

3,8 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
11 (27%)
4 Zvezdice
18 (45%)
3 Zvezdice
6 (15%)
2 Zvezdici
2 (5%)
1 Zvezdica
3 (7%)

40 ocen
1 recenzija kupcev. Jezik: slovenščina
21 recenzij kupcev v drugih jezikih

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder