Biofficina Toscana Vitamin C Booster, 30 ml

Pomirjajoča in vlažilna nega za občutljivo kožo

€ 28,34 € 31,49 -10%

(€ 944,67 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 30 ml

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože in pusto polt
  • z 2,5 % stabiliziranega vitamina C in Rubiox® 2.0
  • antioksidativno, za sijoč in enakomernejši videz
  • za gladko in sijočo kožo
  • Testirano na nikelj Testirano na nikelj
  • Vegan Vegan

Pogosto naročeno skupaj z i+m Hranilna krema Kolagen, 30 ml

Biofficina Toscana Vitamin C Booster, 30 ml € 28,34 (€ 944,67 / l)
i+m Hranilna krema Kolagen, 30 ml € 21,14 (€ 704,67 / l)
Skupna cena: € 49,48
Opis

Vitamin C Booster znamke Biofficina Toscana je serum za obraz za sijoč videz z antioksidativnim učinkom in 2,5 % stabiliziranega vitamina C. Primeren je za vse tipe kože, zlasti za pusto ali neenakomerno polt. Vitamin C pomaga zaščititi kožo pred oksidativnim stresom ter prispeva k bolj sijočemu in enakomernemu videzu kože.

Formula je obogatena z Rubiox® 2.0, ekskluzivnim kompleksom iz bio toskanskega šipka, črnega ribeza in malin, ki je naravno bogat z antioksidativnimi snovmi. Glicerinski izvleček jasmina dopolnjuje sestavo s tonizirajočimi in pomirjajočimi lastnostmi. Lahka tekstura kožo naredi gladko in sijočo ter je primerna za jutranjo in večerno uporabo. Dišavo zaznamujejo sladke cvetlične note.

Glavne lastnosti

  • za vse tipe kože, zlasti za pusto ali neenakomerno polt
  • z 2,5 % stabiliziranega vitamina C
  • z Rubiox® 2.0 iz bio toskanskega šipka, črnega ribeza in malin
  • z glicerinskim izvlečkom jasmina
  • z antioksidativnim, tonizirajočim in pomirjajočim učinkom za sijoč in enakomeren videz kože
  • prispeva k bolj enakomernemu in sijočemu videzu polti
  • kožo naredi gladko
  • primerno za jutranjo in večerno uporabo

Uporaba

Zjutraj in zvečer po čiščenju nanesite na obraz, vrat in dekolte ter nežno vmasirajte, dokler se popolnoma ne vpije.

Št. izd.: BTO-0337
Vsebina: 30 ml
EAN: 8003140492782
Znamka: Biofficina Toscana
Konzistenca / oblika: serum
Vrste izdelkov: Serumi
Tip kože: Za vse tipe kože
Lastnosti: Testirano na nikelj, Vegan
Dišavne note: cvetlične, sladke
PAO: 6 mesecev
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Vrsta embalaže: brezzračni razpršilnik
Sestavine (INCI)

Aqua, Ethylhexyl Palmitate, Dicaprylyl Ether, Sargassum Fluitans/Natans Extract, Ascorbic Acid, Rosa Canina Fruit Extract[1], Ribes Nigrum (Black Currant) Juice[1], Rubus Idaeus Fruit Juice[1], Jasminum Officinale Flower Extract, Jasmine Oil Extract, Glycerin, Sodium Cocoyl Sarcosinate, Pentylene Glycol, Citrus Lemon Peel Oil, Hydroxypropyl Methylcellulose, Xanthan Gum, Parfum, Sodium Levulinate, Sodium Anisate, Hydroxyethyl Cellulose, Geranyl Acetate, Lactic Acid, Hydroxy Citronellal, Benzyl Alcohol, Limonene, Geraniol, Citronellol, Citric Acid

  1. iz ekološke pridelave
Biofficina Toscana - Serum
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Vitamin C Booster