Biofficina Toscana SOSkin Butter, 25 ml

Večnamenski stik za nego kože obraza in telesa

€ 17,19

(€ 687,60 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 25 ml

Na zalogi je samo še 8 kosov

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 15,98 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za suho kožo in razpokane predele
  • z 10 % oljčnega olja in 6 % oljnega izvlečka ognjiča
  • hranilno, mehčalno in pomirjajoče
  • za obraz, ustnice in predel okoli oči
  • Testirano na nikelj Testirano na nikelj
  • Uniseks Uniseks
  • Vegan Vegan

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Family Gentle Cleanser, 500 ml

Biofficina Toscana SOSkin Butter, 25 ml € 17,19 (€ 687,60 / l)
Biofficina Toscana Family Gentle Cleanser, 500 ml € 15,59 (€ 31,18 / l)
Skupna cena: € 32,78
Opis

SOSkin Butter znamke Biofficina Toscana je večnamenski izdelek v stiku za obraz, ustnice in predel okoli oči, idealen za nego suhih in razpokanih predelov. Praktična oblika omogoča neposreden nanos tja, kjer ga potrebujete, tudi na poti, koža pa ostane mehka in nahranjena brez mastnega občutka.

Formula vsebuje 10% bio ekstra deviškega oljčnega olja Toscano IGP, bogatega z maščobnimi kislinami in antioksidativnimi snovmi, ter 6% oljnega izvlečka ognjiča s pomirjajočimi in mehčalnimi lastnostmi. Olje sladkih mandljev zagotavlja dodatno nego, rastlinski voski pa pomagajo omejiti izgubo vlage in zaščititi kožo pred izsušitvijo. Vonj zaznamujejo sladke in sveže cvetlične note.

Glavne značilnosti

  • za suho kožo in razpokane predele
  • primerno za obraz, ustnice in predel okoli oči
  • z 10% bio ekstra deviškega oljčnega olja Toscano IGP
  • s 6% oljnega izvlečka ognjiča
  • z oljem sladkih mandljev in rastlinskimi voski
  • hranilno, mehčalno, pomirjajoče in zaščitno delovanje
  • pomaga omejiti izgubo vlage
  • praktična oblika stika za ciljno uporabo
  • pusti kožo mehko brez mastnega občutka

Uporaba

Po potrebi nanesite neposredno na suhe ali razpokane predele. Primerno tudi za ustnice in predel okoli oči.

Št. izd.: BTO-0332
Vsebina: 25 ml
EAN: 8003140492720
Znamka: Biofficina Toscana
Konzistenca / oblika: maslo
Vrste izdelkov: Nega telesa
Tip kože: Za vse tipe kože, Suha koža
Lastnosti: Testirano na nikelj, Uniseks, Vegan
Dišavne note: cvetlične, sveže, sladke
PAO: 6 mesecev
Vrsta embalaže: tulec, karton
Sestavine (INCI)

Aqua, Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Glyceryl Stearat Citrat, Propandiol, Squalen, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Lavanda Angustifolia Flower Water[1], Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Cetearylalcohol, Niacinamide, Orbignya Oleifera Oil[1], Sodium Carboxymethyl Starch, Tocopherylacetat, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Glycerin, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Hydrogenated Lecithin, Genipa Americana Fruit Extract, Arginin, Lavandula Angustifolia Flower Oil[1], Lavandula Angustifolia Extract[1], Caesalpinia Spinosa Gum, Glycine Soja Sterols, Linalool, Ceramide Ng, Sodium Benzoate, Ceramide Ap, Ceramide Ag, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Ceramide Np, Sodium Dehydroacetate, Potassium Sorbate, Lactic Acid, Ceramide Eop

  1. iz ekološke pridelave
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana SOSkin Butter

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
1 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

1 ocena