Biofficina Toscana Revitalising Dry Shampoo, 50 g

Suhi šampon, ki vpija sebum in osveži lase med umivanji

€ 12,39

(€ 247,80 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 g

Na zalogi je samo še 7 kosov

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 11,52 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe las
  • s spirulino, riževim in koruznim škrobom
  • vpojno, osvežilno in za volumen
  • brez vode in brez izpiranja
  • Testirano na nikelj Testirano na nikelj
  • Uniseks Uniseks
  • Vegan Vegan

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Gentle Shampoo, 200 ml

Biofficina Toscana Revitalising Dry Shampoo, 50 g € 12,39 (€ 247,80 / kg)
Biofficina Toscana Gentle Shampoo, 200 ml € 11,79 (€ 58,95 / l)
Skupna cena: € 24,18
Opis

Revitalising Dry Shampoo znamke Biofficina Toscana je namenjen osvežitvi las med umivanji brez uporabe vode. Formula vsebuje bio algo spirulino iz Toskane, bogato z vitamini, aminokislinami in mineralnimi solmi, ter rižev in koruzni škrob ter vpojne sestavine, ki pomagajo odstraniti odvečni sebum pri koreninah.

Sestava je obogatena z rastlinskimi izvlečki s pomirjajočimi lastnostmi za nežno nego lasišča. V nekaj minutah pomaga osvežiti lase, korenine pa so videti sveže, lasje pa bolj voluminozni in sijoči. Idealen je, ko imate malo časa, po športni aktivnosti ali za podaljšanje časa med dvema umivanjema. Vonj zaznamujejo sveže balzamične note.

Glavne značilnosti

  • za osvežitev las med umivanji
  • z bio algo spirulino iz Toskane
  • z riževim in koruznim škrobom
  • vpojno, osvežilno in volumizirajoče delovanje
  • pomaga vpiti odvečni sebum
  • pusti korenine sveže, lase pa bolj voluminozne in sijoče
  • uporablja se brez vode in izpiranja

Uporaba

Nanesite na lasišče in suhe lase ter pustite delovati 2-3 minute. Vmasirajte, nato ostanke odstranite s krtačo ali z zrakom sušilnika za lase. Ne izpirajte. Izdelek ne nadomešča običajnega šampona za čiščenje lasišča.

Št. izd.: BTO-0340
Vsebina: 50 g
EAN: 8003140492805
Znamka: Biofficina Toscana
Konzistenca / oblika: prah / prašek
Vrste izdelkov: Nega las, Šamponi
Tip las: za vse tipe las
Lastnosti: Testirano na nikelj, Uniseks, Vegan
Dišavne note: balzamične
PAO: 6 mesecev
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo, Zaščitite pred vlago
Vrsta embalaže: steklenička
Sestavine (INCI)

Oryza Sativa (Rice) Starch, Aluminium Starch Octenylsuccinate[1], Zea Mays Starch, Parfum, Calcium Pantothenate, Spirulina Platensis Powder[2], Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Maltodextrin

  1. naravnega izvora
  2. iz ekološke pridelave
Suhi šampon
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

1 Izkušnja v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Revitalising Dry Shampoo

4,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
0 (0%)
4 Zvezdice
1 (100%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

1 ocena
1 recenzija kupcev. Jezik: slovenščina

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder