Biofficina Toscana Red Berry Make-up Remover Butter, 150 ml

Učinkovito čisti in je nežno do kože

€ 21,49

(€ 143,27 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 150 ml

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 19,98 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • z Rubiox® 2.0 in dragocenimi rastlinskimi olji
  • čistilno, mehčalno in antioksidativno
  • odstranjuje tudi vodoodporna ličila

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Mallow Mousse, 150 ml

Biofficina Toscana Red Berry Make-up Remover Butter, 150 ml € 21,49 (€ 143,27 / l)
Biofficina Toscana Mallow Mousse, 150 ml € 15,19 (€ 101,27 / l)
Skupna cena: € 36,68
Opis

Red Berry Make-up Remover Butter znamke Biofficina Toscana je čistilni izdelek za obraz s teksturo, ki se med uporabo spreminja, in je primeren za vse tipe kože. Ko ga nanesete na suho kožo, se maslo stopi in spremeni v olje, ki učinkovito odstrani ličila, tudi vodoodporna. Ob stiku z vodo pa se spremeni v čistilno mleko, ki ga zlahka sperete in ne pušča mastnega občutka.

Formula vsebuje Rubiox® 2.0, kompleks iz bio šipka, črnega ribeza in malin iz Toskane z antioksidativnimi lastnostmi, ter bio olja šipka, jojobe in grozdnih pešk ter mandljevo olje z mehčalnimi in zaščitnimi lastnostmi. Sestavo dopolnjuje čebelji vosek. Po izpiranju je koža čista, mehka, gladka in navlažena. Vonj zaznamujejo sladke in nežne note rdečega jagodičevja.

Glavne značilnosti

  • za vse tipe kože
  • učinkovito odstrani ličila, tudi vodoodporna
  • z Rubiox® 2.0 iz bio šipka, črnega ribeza in malin iz Toskane
  • z olji šipka, jojobe, grozdnih pešk in mandljev
  • čistilno, mehčalno, antioksidativno in zaščitno delovanje
  • na suhi koži se spremeni v olje
  • ob stiku z vodo se spremeni v čistilno mleko, ki ga zlahka sperete
  • ne pušča mastnega občutka

Uporaba

Majhno količino nanesite na suho kožo in nežno masirajte s krožnimi gibi, dokler se maslo ne spremeni v olje. Dodajte vodo, da nastane čistilno mleko, nato sperite. Za hitrejšo uporabo izdelek vmasirajte neposredno v navlaženo kožo in sperite.

Št. izd.: BTO-0184
Vsebina: 150 ml
EAN: 8003140491006
Znamka: Biofficina Toscana
Vrste izdelkov: Odstranjevanje ličil
Tip kože: Za vse tipe kože
Lastnosti: Testirano na nikelj
Certifikati: AIAB, Leaping Bunny
Sestavine (INCI)

Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Myristyl Lactate, Lauryl Glucoside, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cera Alba (White Beeswax) Extract, Hydrogenated Castor Oil, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Aqua, Glycerin, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, Rosa Rubiginosa Seed Oil[1], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Vitis Vinifera Seed Oil[1], Morus Nigra Fruit Extract[1], Vaccinium Myrtillus (Heidelbeere) Fruit Extract[1], Ribes Nigrum (Black Currant) Fruit Extract[1], Ribes Uva-Crispa Fruit Extract[1], Parfum, Lecithin, Tocopherol (Vitamin E), Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), Citricacid

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Red Berry Make-up Remover Butter

172 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,3 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
139 (60%)
4 Zvezdice
48 (20%)
3 Zvezdice
26 (11%)
2 Zvezdici
10 (4%)
1 Zvezdica
8 (3%)

231 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 172 recenzij v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder