Biofficina Toscana Rebalancing Soothing Facial Serum, 30 ml

Hranilna in pomirjajoča nega z bio slezom

€ 16,19

(€ 539,67 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 30 ml

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 15,05 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za občutljivo in reaktivno kožo
  • s slezom, ognjičem, kamilico in pantenolom
  • vlažilno in zaščitno
  • pomaga pomiriti videz pordelosti

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Mallow Face Cream-Gel, 50 ml

Biofficina Toscana Rebalancing Soothing Facial Serum, 30 ml € 16,19 (€ 539,67 / l)
Biofficina Toscana Mallow Face Cream-Gel, 50 ml € 20,99 (€ 419,80 / l)
Skupna cena: € 37,18
Opis

Rebalancing Soothing Facial Serum znamke Biofficina Toscana je posebna nega za občutljivo in reaktivno kožo, nagnjeno k rdečici. Formula vsebuje sluzi bio sleza iz Toskane z vlažilnimi, mehčalnimi in pomirjajočimi lastnostmi, ki pomagajo ohranjati kožo mehko in zaščiteno.

Sestava je obogatena z bio izvlečki ognjiča, kamilice in plavice s pomirjajočimi in zaščitnimi lastnostmi ter rastlinskim derivatom korenine ratanije. Pantenol, betain in glicerin dopolnjujejo formulo z vlažilnim in pomirjajočim delovanjem. Ob vsakodnevni uporabi serum pomaga ublažiti videz rdečice in podpira naravno ravnovesje kože, ki ostane navlažena in bolj enakomernega videza. Vonj zaznamujejo nežne in sladke cvetlične note.

Glavne značilnosti

  • za občutljivo in reaktivno kožo, nagnjeno k rdečici
  • s sluzmi bio sleza iz Toskane
  • z bio izvlečki ognjiča, kamilice in plavice
  • s pantenolom, betainom in glicerinom
  • pomirjajoče, vlažilno, uravnotežujoče in zaščitno delovanje
  • pomaga ublažiti videz rdečice
  • pomaga ohranjati kožo mehko in navlaženo
  • pusti kožo bolj enakomernega videza

Uporaba

Nanesite na obraz pred kremo in nežno vmasirajte, dokler se popolnoma ne vpije. Lahko pa nekaj kapljic vmešate neposredno v kremo za obraz.

Št. izd.: BTO-0219
Vsebina: 30 ml
EAN: 8003140491471
Znamka: Biofficina Toscana
Vrste izdelkov: Serumi
Tip kože: Razdražena koža, Občutljiva koža
Lastnosti: Testirano na nikelj, Uniseks, Vegan
Certifikati: AIAB, Leaping Bunny
Sestavine (INCI)

Aqua, Glycerin, Propandiol, Krameria Triandra Root Extract, Panthenol, Malva Sylvestris Leaf Extract[1], Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Calendula Officinalis Flower Extract[1], Centaurea Cyanus Extract[1], Betaine, Benzyl Alcohol, Xanthan Gum, Glyceryl Oleate, Coco Glucoside, Benzoic Acid, Decyl Glucoside, Dicaprylyl Ether, Parfum, Dehydroacetic Acid, Sodium Hydroxyde, Benzyl Salicylate, Limonene, Hydroxy Citronellal, Tocopherol (Vitamin E), Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Sorbic Acid, Undecylenic Acid, Sodium Dehydroacetate

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Biofficina Toscana - Serum
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Rebalancing Soothing Facial Serum

5 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,6 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
7 (70%)
4 Zvezdice
2 (20%)
3 Zvezdice
1 (10%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

10 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 5 recenzij v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder