Biofficina Toscana Radiance-Enhancing Detox Black Clay Mask, 30 g

Antioksidativna nega z Lipovim®

€ 6,09

(€ 203,00 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 30 g

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 5,66 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za pusto in zrelo kožo
  • z bio toskanskimi borovnicami
  • čistilno, antioksidativno in za sijoč videz
  • odstranjuje odvečni sebum in nečistoče

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Soothing-Detox Purple Clay Mask, 30 g

Biofficina Toscana Radiance-Enhancing Detox Black Clay Mask, 30 g € 6,09 (€ 203,00 / kg)
Biofficina Toscana Soothing-Detox Purple Clay Mask, 30 g € 6,09 (€ 203,00 / kg)
Skupna cena: € 12,18
Opis

Radiance-Enhancing Detox Black Clay Mask znamke Biofficina Toscana je čistilna in antioksidativna nega obraza, posebej primerna za pusto in zrelo kožo. Črna glina, bogata z minerali, pomaga absorbirati odvečni sebum, znoj in nečistoče ter kožo očisti in zgladi, ne da bi jo izsušila.

Formula vsebuje Lipovim®, učinkovino iz tropin in ekološko pridelanih toskanskih borovnic, ki koži zagotavlja antioksidativne snovi iz sadežev in jo pomaga zaščititi pred oksidativnim stresom. Ekološko sončnično olje, rastlinski skvalan in učinkovina rastlinskega izvora, pridobljena iz sladkorjev, dopolnjujejo sestavo z vlažilnimi in mehčalnimi lastnostmi. Kremasta konsistenca je prijetna na koži in jo po izpiranju naredi mehko, gladko in sijočo. Dišavo zaznamujejo prijetne note gozdnih sadežev.

Glavne značilnosti

  • za pusto in zrelo kožo
  • s črno glino, bogato z minerali
  • z Lipovim® iz tropin in ekološko pridelanih toskanskih borovnic
  • z ekološkim sončničnim oljem in skvalanom
  • čistilne, vpojne, antioksidativne lastnosti in podpora sijočemu videzu kože
  • pomaga odstraniti odvečni sebum, znoj in nečistoče
  • kožo naredi mehko, gladko in sijočo
  • primerna tudi za multimasking

Uporaba

Nanesite na celoten obraz ali na posamezne predele, tudi v kombinaciji z drugimi maskami za multimasking. Pustite delovati 15 minut, nato temeljito sperite.

Št. izd.: BTO-0276
Vsebina: 30 g
EAN: 8003140492089
Znamka: Biofficina Toscana
Konsistenca: Kreme
Vrste izdelkov: Maske za obraz
Tip kože: Zrela koža, Utrujena koža
Lastnosti: Testirano na nikelj, Vegan
Dišavne note: sadne
Certifikati: AIAB, Leaping Bunny
Sestavine (INCI)

Aqua, Caolin Clay, Ethylhexyl Palmitate, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearylalcohol, Glyceryl Stearate Se, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Myristyl Myristate, Squalen, Sorbitan Olivate, Glycerin, Hydrolyzed Grape Skin[1], Vaccinium Myrtillus (Heidelbeere) Fruit Extract[1], Propandiol, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Lecithin, Saccharide Isomerate, Xanthan Gum, Phenylethanol, Citricacid, Hexyl Cinnamal, Undecyl Alcohol, Sorbit, Parfum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sodium Citrate

  1. iz ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Radiance-Enhancing Detox Black Clay Mask

1 recenzija kupcev v drugih jezikih

4,4 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
5 (71%)
4 Zvezdice
1 (14%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
1 (14%)
1 Zvezdica
0 (0%)

7 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder