Biofficina Toscana Purifying-Detox Gold Clay Mask, 30 g

Nega z bio smiljem z otoka Elba

€ 6,09

(€ 203,00 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 30 g

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 5,66 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za mešano in nečisto kožo
  • z zlato glino in bio smiljem
  • čistilno, vpojno in antioksidativno
  • odstranjuje odvečni sebum in nečistoče

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Soothing-Detox Purple Clay Mask, 30 g

Biofficina Toscana Purifying-Detox Gold Clay Mask, 30 g € 6,09 (€ 203,00 / kg)
Biofficina Toscana Soothing-Detox Purple Clay Mask, 30 g € 6,09 (€ 203,00 / kg)
Skupna cena: € 12,18
Opis

Purifying-Detox Gold Clay Mask znamke Biofficina Toscana je nega obraza, posebej primerna za mešano kožo in kožo z nepravilnostmi. Zlata glina, bogata z minerali, pomaga absorbirati odvečni sebum, znoj in nečistoče ter kožo očisti in zgladi, ne da bi jo izsušila.

Formula vsebuje ekološko laško smilje z otoka Elba s čistilnimi in antioksidativnimi lastnostmi ter ekološko sončnično olje in rastlinski skvalan z vlažilnimi in mehčalnimi lastnostmi. Učinkovina rastlinskega izvora, pridobljena iz sladkorjev, dopolnjuje sestavo in pomaga ohranjati navlaženost kože. Kremasta konsistenca je med nanosom prijetna in kožo naredi mehko, čisto in gladko. Dišavo zaznamujejo zelene cvetlične note.

Glavne značilnosti

  • za mešano kožo in kožo z nepravilnostmi
  • z zlato glino, bogato z minerali
  • z ekološkim laškim smiljem z otoka Elba
  • z ekološkim sončničnim oljem in skvalanom
  • čistilne, vpojne, antioksidativne in mehčalne lastnosti
  • pomaga odstraniti odvečni sebum, znoj in nečistoče
  • kremasta tekstura, ki kože ne izsuši
  • primerna tudi za multimasking

Uporaba

Nanesite na celoten obraz ali na posamezne predele, tudi v kombinaciji z drugimi maskami za multimasking. Pustite delovati 15 minut, nato temeljito sperite.

Št. izd.: BTO-0275
Vsebina: 30 g
EAN: 8003140491037
Znamka: Biofficina Toscana
Konsistenca: Kreme
Vrste izdelkov: Maske za obraz
Tip kože: Mešana koža, Nečista koža
Lastnosti: Testirano na nikelj, Vegan
Dišavne note: cvetlične, sveže
Certifikati: AIAB, Leaping Bunny
Sestavine (INCI)

Aqua, Caolin Clay, Ethylhexyl Palmitate, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearylalcohol, Glyceryl Stearate Se, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Myristyl Myristate, Squalen, Glycerin, Cetearyl Glucoside, Sorbitan Olivate, Helichrysum Italicum Flower Extract[1], Propandiol, Parfum, Phenylethanol, Xanthan Gum, Undecyl Alcohol, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid

  1. iz ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Purifying-Detox Gold Clay Mask

2 recenziji kupcev v drugih jezikih

4,3 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
4 (66%)
4 Zvezdice
1 (16%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
1 (16%)
1 Zvezdica
0 (0%)

6 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo sta 2 recenziji v drugih jezikih.