Biofficina Toscana Pomegranate Bath & Shower Gel, 200 ml

Čistilni in osvežilni losjon za vsakodnevno uporabo

€ 11,59

(€ 57,95 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi je samo še 6 kosov

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 10,77 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • z blagim piling učinkom
  • z nežnimi površinsko aktivnimi snovmi

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Pomegranate Body Lotion, 200 ml

Biofficina Toscana Pomegranate Bath & Shower Gel, 200 ml € 11,59 (€ 57,95 / l)
Biofficina Toscana Pomegranate Body Lotion, 200 ml € 16,89 (€ 84,45 / l)
Skupna cena: € 28,48
Opis

Pomegranate Bath & Shower Gel znamke Biofficina Toscana je poživljajoč gel za prhanje in kopel, ki kožo očisti s površinsko aktivnimi snovmi naravnega izvora. Formula vsebuje sestavine, bogate z antioksidanti, kot sta bio granatno jabolko, bogato s flavonoidi, in prah grozdnih pešk, ki poskrbi za nežen učinek pilinga. Nežna sadna dišava obenem ovije telo in čute.

Uporaba:

  • Spenite na vlažni koži, vmasirajte in sperite.
  • Idealno dopolnilo izdelku je dišava "Cuore di Melograno".

Dišava: sveže in nežne sadne note

Opozorila:

  • Samo za zunanjo uporabo.
  • Hranite zunaj dosega otrok.
  • Izogibajte se neposrednemu stiku z očmi, ob stiku temeljito sperite z vodo.

PAO: 6 mesecev.

Št. izd.: BTO-0308
Vsebina: 200 ml
EAN: 8003140492379
Znamka: Biofficina Toscana
Vrste izdelkov: Čiščenje telesa
Tip kože: Za vse tipe kože
Sestavine (INCI)

Aqua, Ammoniumlaurylsulfat, Xanthan Gum, Punica Granatum Fruit Juice[1], Coco Glucoside, Glycerin, Vitis Vinifera Skin Powder, Lycium Barbarum (Goij) Fruit Extract[1], Benzyl Alcohol, Parfum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Lactic Acid, Limonene

  1. iz ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

0 Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Pomegranate Bath & Shower Gel

4 recenzije kupcev v drugih jezikih

4,1 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
4 (44%)
4 Zvezdice
3 (33%)
3 Zvezdice
1 (11%)
2 Zvezdici
1 (11%)
1 Zvezdica
0 (0%)

9 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo so 4 recenzije v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder