Biofficina Toscana Mallow Face Cream-Gel, 50 ml

Sveža in lahka tekstura, idealna kot podlaga za ličila

€ 20,99

(€ 419,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 19,52 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za občutljivo in suho kožo
  • s hialuronsko kislino
  • vlažilno, pomirjajoče in antioksidativno
  • sveža in lahka kremno-gelna tekstura

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Mallow Mousse, 150 ml

Biofficina Toscana Mallow Face Cream-Gel, 50 ml € 20,99 (€ 419,80 / l)
Biofficina Toscana Mallow Mousse, 150 ml € 15,19 (€ 101,27 / l)
Skupna cena: € 36,18
Opis

Mallow Face Cream-Gel znamke Biofficina Toscana je vlažilna krema v gelu s svežo in lahko teksturo, idealna za občutljivo in suho kožo. Formula združuje hialuronsko kislino različnih molekulskih mas s sluzmi ekološko pridelanega toskanskega sleza z vlažilnimi, mehčalnimi in pomirjajočimi lastnostmi.

Sestava je obogatena z ekološkimi izvlečki navadnega slezenovca, lanenih semen, oljčnih listov in sončnice z antioksidativnimi, pomirjajočimi, mehčalnimi in zaščitnimi lastnostmi. Hidrogenirano ricinusovo olje in karnauba vosek dopolnjujeta formulo ter pomagata ohranjati kožo mehko in zaščiteno. Lahka konsistenca se zlahka vpije in pomaga ohranjati navlaženost kože, ki je po uporabi mehka, gladka in čvrstega videza. Zaradi sveže in lahke teksture je idealna tudi v toplejših obdobjih. Dišavo zaznamujejo nežne in sladke cvetlične note.

Glavne značilnosti

  • za občutljivo in suho kožo
  • s hialuronsko kislino različnih molekulskih mas
  • s sluzmi ekološko pridelanega toskanskega sleza
  • z ekološkimi izvlečki navadnega slezenovca, lanenih semen, oljke in sončnice
  • vlažilne, pomirjajoče, antioksidativne in zaščitne lastnosti
  • pomaga ohranjati navlaženost kože
  • kožo naredi mehko, gladko in čvrstega videza
  • sveža in lahka kremno-gelna tekstura

Uporaba

Nanesite na obraz in vrat ter nežno vmasirajte, dokler se popolnoma ne vpije.

Št. izd.: BTO-0174
Vsebina: 50 ml
EAN: 8003140490863
Znamka: Biofficina Toscana
Uporaba: Dnevna nega
Vrste izdelkov: Kreme za obraz
Tip kože: Razdražena koža, Občutljiva koža, Suha koža
Lastnosti: Testirano na nikelj, Vegan
Certifikati: AIAB, Leaping Bunny
Sestavine (INCI)

Aqua, Dicaprylyl Ether, Jojoba Esters, Glyceryl Stearate Se, Helianthus Annus Seed Cera, Malva Sylvestris Leaf Extract[1], Linum Usitatissimum Seed Extract[1], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Olea Europaea (Olive) Oil[1], Althea Officinalis Root Extract[1], Sodium Hyaluronate, Copernicia Cerifera (Carnauba) Cera, Acacia Decurrens Flower Wax, Ricinus Communis Seed Oil, Xanthan Gum, Hydrogenated Castor Oil, Phenylethanol, Propandiol, Sodium Cetearyl Sulfate, Sodium Benzoate, Glycerin, Parfum, Undecyl Alcohol, Lactic Acid, Polyglycerin-3, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Limonene, Hydroxy Citronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Cumarin, Hexyl Cinnamal

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Biofficina Toscana - Slez
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Mallow Face Cream-Gel

182 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,2 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
165 (50%)
4 Zvezdice
98 (29%)
3 Zvezdice
45 (13%)
2 Zvezdici
14 (4%)
1 Zvezdica
6 (1%)

328 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 182 recenzij v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder