Biofficina Toscana Mallow Comfort Cream, 50 ml

Vsakodnevna nega z mehko in žametno teksturo

€ 22,49

(€ 449,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi sta samo še 2 kosa

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 20,91 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za občutljivo, suho ali pordelo kožo
  • s hialuronsko kislino in kamilico
  • vlažilno, pomirjajoče in antioksidativno
  • mehka, žametna in bogata tekstura
  • Testirano na nikelj Testirano na nikelj

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Mallow Mousse, 150 ml

Biofficina Toscana Mallow Comfort Cream, 50 ml € 22,49 (€ 449,80 / l)
Biofficina Toscana Mallow Mousse, 150 ml € 15,19 (€ 101,27 / l)
Skupna cena: € 37,68
Opis

Mallow Comfort Cream znamke Biofficina Toscana je vlažilna in pomirjajoča krema za obraz z mehko, žametno teksturo, posebej primerna za občutljivo, suho, obremenjeno ali k rdečici nagnjeno kožo. Formula vsebuje sluzi ekološko pridelanega toskanskega sleza in hialuronsko kislino, ki pomagajo ohranjati navlaženost ter kožo naredijo mehko in zaščiteno.

Sestava je obogatena z encimskim biolikvefaktom listov rukole in cvetov opuncije z antioksidativnimi in pomirjajočimi lastnostmi ter izvlečkom kamilice s pomirjajočimi in osvežilnimi lastnostmi. Kokosovo, riževo in jojobino olje, neumiljive sestavine oljčnega olja ter glicerin dopolnjujejo formulo z negovalnimi, mehčalnimi in zaščitnimi lastnostmi. Bogata tekstura se zlahka vpije in na koži ustvari lahek film, ki pomaga ohranjati kožo mehko in prijetno tudi ob spremembah temperature in vlažnosti. Koža je videti enakomerna, gladka in svilnata. Dišavo zaznamujejo nežne in sladke cvetlične note.

Glavne značilnosti

  • za občutljivo, suho, obremenjeno ali k rdečici nagnjeno kožo
  • s sluzmi ekološko pridelanega toskanskega sleza in hialuronsko kislino
  • z biolikvefaktom rukole in opuncije
  • s kamilico, rastlinskimi olji in neumiljivimi sestavinami oljčnega olja
  • vlažilne, pomirjajoče, antioksidativne in zaščitne lastnosti
  • pomaga ohranjati kožo mehko in prijetno
  • kožo naredi enakomernega videza, gladko in svilnato
  • mehka in bogata tekstura z žametnim občutkom

Uporaba

Nanesite na obraz in vrat ter nežno vmasirajte, dokler se popolnoma ne vpije.

Št. izd.: BTO-0316
Vsebina: 50 ml
EAN: 8003140492416
Znamka: Biofficina Toscana
Uporaba: 24-h nega
Konzistenca / oblika: krema
Vrste izdelkov: Kreme za obraz
Tip kože: Razdražena koža, Občutljiva koža, Suha koža
Lastnosti: Testirano na nikelj
Dišavne note: cvetlične, sladke
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Vrsta embalaže: brezzračni razpršilnik
Sestavine (INCI)

Aqua, Glycerin, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Polyglyceryl-6 Distearate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Cetyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearylalcohol, Decyl Oleate, Dicaprylyl Ether, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Olea Europaea (Olive) Oil Unsaponifiables, Chamomilla Recutita Flower Water[1], Eruca Sativa Leaf, Malva Sylvestris Leaf Extract[1], Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Hydrolyzed Opuntia Ficus Indica Flower Extract, Hydrogenated Olive Oil, Jojoba Esters, Polyglyceryl-3 Beeswax, Bisabolol, Sodium Hyaluronate, Xanthan Gum, Citricacid, Parfum, Phenoxyethanol, Tocopherylacetat, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Sodium Hydroxyde, Benzyl Salicylate, Limonene, Sodium Benzoate, Hydroxy Citronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Cumarin

  1. iz ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Mallow Comfort Cream

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
3 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

3 ocene