Biofficina Toscana Leave-in Conditioner, 100 ml

Hranilna in krepilna nega za lase

€ 13,79

(€ 137,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 12,82 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe las
  • s sadnimi izvlečki, lanenimi semeni in rastlinskim keratinu podobnim kompleksom
  • za lažje razčesavanje, proti skodranosti in zaščitno
  • brez izpiranja, ne masti in ne obteži
  • AIAB AIAB
  • Testirano na nikelj Testirano na nikelj
  • Vegan Vegan

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml

Biofficina Toscana Leave-in Conditioner, 100 ml € 13,79 (€ 137,90 / l)
Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml € 14,09 (€ 70,45 / l)
Skupna cena: € 27,88
Opis

Leave-in Conditioner znamke Biofficina Toscana je nega brez izpiranja, primerna za vse tipe las. Formula vsebuje izvlečke ekološko pridelanega toskanskega kivija, marelice, limone in ananasa, ki so naravno bogati s sladkorji, alfa-hidroksi kislinami in vitaminom C ter imajo antioksidativne, vlažilne in zaščitne lastnosti.

Sestava je obogatena z izvlečkom lanenih semen in keratinu podobno sestavino rastlinskega izvora na osnovi beljakovin in aminokislin, z lastnostmi, ki podpirajo prožnost, krepijo in ščitijo lase. Balzam razčeše in ukroti dolžine, pomaga zmanjšati krepast videz ter lase naredi mehke in lahkotne, ne da bi jih zmastil ali obtežil. Uporabite ga lahko tudi na suhih laseh za osvežitev definicije. Dišavo zaznamujejo sladke sadne note.

Glavne značilnosti

  • za vse tipe las
  • z ekološko pridelanim toskanskim kivijem, marelico, limono in ananasom
  • z lanenimi semeni in keratinu podobno sestavino rastlinskega izvora
  • razčesavanje, lažje oblikovanje in manj krepast videz las
  • vlažilne, antioksidativne in zaščitne lastnosti
  • pomaga okrepiti lase in izboljšati njihovo prožnost
  • ne masti in ne obteži dolžin
  • formula brez izpiranja s praktičnim razpršilnikom

Uporaba

Razpršite po umitih in z brisačo osušenih laseh ali na dlani ter porazdelite po dolžinah. Nanesete ga lahko tudi na suhe lase za osvežitev definicije in zmanjšanje krepastega videza. Ne izpirajte.

Št. izd.: BTO-0175
Vsebina: 100 ml
EAN: 8003140490887
Znamka: Biofficina Toscana
Vrste izdelkov: Nega las
Tip las: za vse tipe las
Lastnosti: Curly Girl Method Approved, Testirano na nikelj, Vegan
Certifikati: AIAB
Sestavine (INCI)

Aqua, Glycerin, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Behenamidopropyl Dimethylamine, Actinidia Deliciosa Fruit Extract[1], Ananas Sativus Fruit Extrat, Prunus Armeniaca (Apricot) Fruit Extract[1], Citrus Limon (Lemon) Peel Extract[1], Linum Usitatissimum Seed Extract[1], Soy Amino Acids, Wheat Amino Acids, Arginine Ferulate, Serin, Threonine, Parfum, Benzyl Alcohol, Lactic Acid, Tocopherol (Vitamin E), Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl Salicylate, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellal, Hexyl Cinnamal, Linalool

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

0 Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Leave-in Conditioner

183 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,2 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
168 (49%)
4 Zvezdice
109 (31%)
3 Zvezdice
38 (11%)
2 Zvezdici
21 (6%)
1 Zvezdica
6 (1%)

342 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 183 recenzij v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder