Biofficina Toscana Hyaluronic Acid 2% + Peptides 2,5%, 30 ml

Vlažilni serum za obraz za polnejši videz kože

€ 21,49

(€ 716,33 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 30 ml

Na zalogi

Dostava do ponedeljek, 5. oktober, v kolikor naročite do dne četrtek do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 19,98 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za pusto, manj čvrsto ali pordelo kožo
  • obogateno z bio toskanskim slezom
  • zaščitno in pomirjajoče
  • za bolj prožen in čvrst videz kože

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Antioxidant Facial Emulsion, 50 ml

Biofficina Toscana Hyaluronic Acid 2% + Peptides 2,5%, 30 ml € 21,49 (€ 716,33 / l)
Biofficina Toscana Antioxidant Facial Emulsion, 50 ml € 21,99 (€ 439,80 / l)
Skupna cena: € 43,48
Opis

Hyaluronic Acid 2% + Peptides 2,5% znamke Biofficina Toscana je koncentriran serum za obraz z vlažilnim učinkom in učinkom za polnejši videz kože, formuliran s čisto hialuronsko kislino različnih molekulskih mas in peptidi. 2-odstotna koncentracija hialuronske kisline pomaga ohranjati navlaženost kože in na njeni površini tvori lahek zaščitni film, kar prispeva k mehkejšemu, prožnejšemu in čvrstejšemu videzu.

Formula vsebuje tudi 2,5 % peptidov, bogatih z aminokislinami, ki prispevajo k čvrstejšemu in prožnejšemu videzu kože. Sluzi bio toskanskega sleza dopolnjujejo sestavo z vlažilnimi, pomirjajočimi in osvežilnimi lastnostmi. Tekoča, sveža gelska tekstura na vodni osnovi se zlahka nanaša brez težkega občutka ter kožo navlaži in ji daje polnejši ter čvrstejši videz z opaznim učinkom učvrstitve. Brez dodanih dišav.

Glavne lastnosti

  • za pusto in manj čvrsto kožo ali kožo, nagnjeno k rdečici
  • z 2 % čiste hialuronske kisline različnih molekulskih mas
  • z 2,5 % peptidov
  • s sluzmi bio toskanskega sleza
  • z vlažilnim, pomirjajočim in zaščitnim učinkom za polnejši videz kože
  • pomaga ohranjati kožo prožno in čvrsto
  • z učinkom učvrstitve
  • tekoča in sveža gelska tekstura brez dodanih dišav

Uporaba

Nanesite na obraz, vrat in dekolte ter nežno vmasirajte, dokler se popolnoma ne vpije. Uporabite samostojno ali v kombinaciji z drugimi izdelki za nego obraza glede na potrebe kože.

Št. izd.: BTO-0252
Vsebina: 30 ml
EAN: 8003140491778
Znamka: Biofficina Toscana
Vrste izdelkov: Serumi
Tip kože: Za vse tipe kože, Razdražena koža, Zrela koža
Lastnosti: Testirano na nikelj, Uniseks, Vegan
Certifikati: AIAB, Leaping Bunny
Sestavine (INCI)

Aqua, Sodium Hyaluronate, Saccharide Isomerate, Glycerin, Palmitoyl Tripeptide-5, Malva Sylvestris Leaf Extract[1], Betaine, Benzyl Alcohol, Sodium Levulinate, Proline, Sodium Anisate, Serin, Inositol, Citricacid, Sodium Citrate, Sodium Benzoate

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Biofficina Toscana - Serum
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Hyaluronic Acid 2% + Peptides 2,5%

6 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,3 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
7 (58%)
4 Zvezdice
3 (25%)
3 Zvezdice
1 (8%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
1 (8%)

12 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 6 recenzij v drugih jezikih.