Biofficina Toscana Flawless Tan Scrub, 200 ml

Nežno odstranjuje odmrle kožne celice in pripravi kožo na izpostavljenost soncu

€ 15,79

(€ 78,95 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 14,68 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za kožo pred, med in po izpostavljenosti soncu
  • s sladkorjem, lučnikom in smiljem
  • piling, čistilno in mehčalno
  • zgladi kožo in poudari videz zagorelosti
  • Testirano na nikelj Testirano na nikelj
  • Vegan Vegan

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Reinforcing Shampoo, 200 ml

Biofficina Toscana Flawless Tan Scrub, 200 ml € 15,79 (€ 78,95 / l)
Biofficina Toscana Reinforcing Shampoo, 200 ml € 13,19 (€ 65,95 / l)
Skupna cena: € 28,98
Opis

Flawless Tan Scrub znamke Biofficina Toscana je piling za telo s čistilnim učinkom, namenjen pripravi kože na izpostavljanje soncu in poudarjanju videza zagorelosti. Formula vsebuje sladkor, ki z nežnim mehanskim pilingom pomaga odstraniti odmrle kožne celice in zgladiti površino kože.

Sestava je obogatena z izvlečkoma lučnika in laškega smilja iz ekološke pridelave v Toskani s pomirjajočimi in mehčalnimi lastnostmi ter glicerinom z vlažilnim delovanjem. Površinsko aktivne snovi rastlinskega izvora med pilingom nežno očistijo kožo, zato lahko izdelek uporabljate tudi namesto običajnega čistilnega izdelka za telo. Primeren je pred, med in po obdobju izpostavljanja soncu ter pusti kožo mehko, gladko in sijočo, hkrati pa pomaga poudariti enakomeren videz zagorelosti. Vonj zaznamujejo živahne sadne in cvetlične note.

Glavne značilnosti

  • za pripravo in nego kože v obdobju izpostavljanja soncu
  • s sladkorjem s piling učinkom
  • z lučnikom in laškim smiljem iz ekološke pridelave v Toskani
  • z glicerinom z vlažilnimi lastnostmi
  • piling, čistilno, pomirjajoče in mehčalno delovanje
  • pomaga odstraniti odmrle kožne celice in zgladiti kožo
  • prispeva k enakomernemu videzu zagorelosti
  • lahko se uporablja tudi namesto čistilnega izdelka za telo

Uporaba

Nanesite na navlaženo kožo, nežno vmasirajte in sperite z mlačno vodo. Uporabljate ga lahko pred, med in po obdobju izpostavljanja soncu.

Št. izd.: BTO-0322
Vsebina: 200 ml
EAN: 8003140492478
Znamka: Biofficina Toscana
Pilingi-vrste: Mehanski piling
Konzistenca / oblika: krema
Vrste izdelkov: Piling za tuširanje
Tip kože: Za vse tipe kože
Lastnosti: Testirano na nikelj, Vegan
Dišavne note: cvetlične, sadne
Opozorila: Uporabljajte samo na zdravi koži.
Vrsta embalaže: lonček
Sestavine (INCI)

Sucrose, Glycerin, Sodium Stearoyl Lactylate, Myristyl Alcohol, Helichrysum Italicum Flower Extract[1], Verbascum Thapsus Extract[1], Aqua, Parfum, Cocamidopropyl Betaine, Linalyl Acetate, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, CI 77492 (Iron Oxide), Sodium Hydroxyde, Linalyl Acetate, Linalool, Cumarin, Phytic Acid, Anise Alcohol

  1. iz ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

0 Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Flawless Tan Scrub

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
1 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

1 ocena