Biofficina Toscana Curls & Waves Mousse, 150 ml

Definira in utrdi kodre brez obtežitve

€ 17,39

(€ 115,93 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 150 ml

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 16,17 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za valovite in kodraste lase
  • z bio kivijem, lanenimi in chia semeni
  • oblikovalno, proti skodranosti in antioksidativno
  • definira in utrdi brez lepljivega občutka ali obtežitve

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Defined Curl Shaping Lotion, 100 ml

Biofficina Toscana Curls & Waves Mousse, 150 ml € 17,39 (€ 115,93 / l)
Biofficina Toscana Defined Curl Shaping Lotion, 100 ml € 15,19 (€ 151,90 / l)
Skupna cena: € 32,58
Opis

Curls & Waves Mousse znamke Biofficina Toscana je izdelek za oblikovanje, namenjen definiranju, podpori in utrjevanju valovitih in kodrastih las, ne da bi jih zlepil ali obtežil. Formula vsebuje rastlinsko učinkovino na osnovi lanenih semen in semen chia v kombinaciji z izvlečkom ekološko pridelanega toskanskega kivija z vlažilnimi, antioksidativnimi in zaščitnimi lastnostmi.

Sestava je obogatena s strukturnim polimerom rastlinskega izvora, ki pomaga zmanjšati krepast videz. Lan in chia pomagata obdati in podpreti lase ter prispevata k ohranjanju definiranih, polnejših in prožnih valov ter kodrov. Pena zagotavlja definicijo in obstojnost tudi v vlažnih razmerah, ne da bi lase zlepila. Dišavo zaznamujejo sladke sadne note.

Glavne značilnosti

  • za valovite in kodraste lase
  • z ekološko pridelanim toskanskim kivijem in rastlinsko učinkovino na osnovi lanenih semen in semen chia
  • s strukturnim polimerom rastlinskega izvora
  • oblikovalne, antioksidativne in zaščitne lastnosti ter pomoč pri zmanjšanju krepastega videza
  • pomaga definirati, podpreti in utrditi valove ter kodre
  • pomaga ohranjati polne in prožne kodre tudi v vlažnih razmerah
  • ne zlepi in ne obteži las

Uporaba

Pred uporabo pretresite in nanesite na mokre lase, po možnosti z glavo navzdol. Porazdelite z rokami in pustite, da se lasje posušijo na zraku, ali jih posušite s sušilnikom oziroma difuzorjem.

Št. izd.: BTO-0093
Vsebina: 150 ml
EAN: 8003140491099
Znamka: Biofficina Toscana
Vrste izdelkov: Oblikovanje las
Tip las: lasje nagnjeni razmršenosti (frizz), skodrani lasje
Lastnosti: Curly Girl Method Approved, Testirano na nikelj, Vegan
Dišavne note: sadne, sladke
Certifikati: AIAB, Leaping Bunny
Sestavine (INCI)

Aqua, Sodium Polyitaconate, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Actinidia Deliciosa Fruit Extract[1], Linum Usitatissimum Seed Extract, Salvia Hispanica (Chia) Seed Extract, Glycerin, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Sodium Dehydroacetate, Parfum, Lactic Acid, Caprylic Acid, Xylit, Benzyl Salicylate, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellal, Hexyl Cinnamal, Linalool

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Kompatibilni izdelki
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Curls & Waves Mousse

48 recenzij kupcev v drugih jezikih

3,6 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
28 (43%)
4 Zvezdice
8 (12%)
3 Zvezdice
9 (14%)
2 Zvezdici
8 (12%)
1 Zvezdica
11 (17%)

64 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 48 recenzij v drugih jezikih.