Biofficina Toscana Bisabolol 2% + Vitamin E 2%, 30 ml

Antioksidativni serum za mehke in sijoče lase

€ 20,49

(€ 683,00 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 30 ml

Na zalogi so samo še 3 kosi

Dostava do ponedeljek, 5. oktober, v kolikor naročite do dne četrtek do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 19,05 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za suho in zrelo kožo
  • obogateno z bio toskanskimi borovnicami
  • zaščitno, pomirjajoče in hranilno
  • oljna in hranilna tekstura

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Hyaluronic Acid 2% + Peptides 2,5%, 30 ml

Biofficina Toscana Bisabolol 2% + Vitamin E 2%, 30 ml € 20,49 (€ 683,00 / l)
Biofficina Toscana Hyaluronic Acid 2% + Peptides 2,5%, 30 ml € 21,49 (€ 716,33 / l)
Skupna cena: € 41,98
Opis

Bisabolol 2% + Vitamin E 2% znamke Biofficina Toscana je koncentriran serum za obraz z oljno teksturo, idealen za suho, zrelo kožo ali kožo s prvimi vidnimi znaki časa. Formula vsebuje 2 % bisabolola s pomirjajočimi in zaščitnimi lastnostmi ter 2 % vitamina E z antioksidativnim in zaščitnim učinkom.

Sestavo dopolnjujejo izvleček bio toskanskih borovnic, ki je naravno bogat z antioksidativnimi snovmi, ter riževo in sončnično olje z mehčalnimi in zaščitnimi lastnostmi. Rastlinska hemisqualane in fitoskvalan dopolnjujeta formulo ter pomagata ohranjati kožo mehko, navlaženo in svilnato. Bogata oljna konsistenca kožo neguje in je posebej primerna za večerno nego. Ob redni uporabi je koža videti nahranjena, mehka in sijoča. Dišavo zaznamujejo prijetne note gozdnih sadežev.

Glavne lastnosti

  • za suho, zrelo kožo ali kožo s prvimi vidnimi znaki časa
  • z 2 % bisabolola
  • z 2 % vitamina E
  • z izvlečkom bio toskanskih borovnic
  • z riževim in sončničnim oljem, hemisqualanom in fitoskvalanom
  • z antioksidativnim, pomirjajočim, hranilnim in zaščitnim učinkom
  • pomaga ohranjati kožo mehko, navlaženo in sijočo
  • oljna in hranilna tekstura, idealna tudi za večerno nego

Uporaba

Nanesite na obraz, vrat in dekolte ter nežno vmasirajte, dokler se popolnoma ne vpije. Uporabite ga lahko samostojno ali v kombinaciji z drugimi izdelki za nego obraza glede na potrebe kože. Idealen je tudi za večerno uporabo.

Št. izd.: BTO-0253
Vsebina: 30 ml
EAN: 8003140491785
Znamka: Biofficina Toscana
Vrste izdelkov: Serumi
Tip kože: Zrela koža, Suha koža
Lastnosti: Testirano na nikelj, Uniseks, Vegan
Dišavne note: sadne
Certifikati: AIAB, Leaping Bunny
Sestavine (INCI)

Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, C13‐15 Alkane, Caprylic/Capric Triglyceride, Dicaprylyl Ether, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Squalen, Ethylhexyl Palmitate, Bisabolol, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Vaccinium Myrtillus Fruit/Leaf Extract[1], Parfum, Hexyl Cinnamal, Hydroxy Citronellal

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Biofficina Toscana - Serum
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Bisabolol 2% + Vitamin E 2%

2 recenziji kupcev v drugih jezikih

4,5 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
1 (50%)
4 Zvezdice
1 (50%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

2 oceni

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo sta 2 recenziji v drugih jezikih.