Biofficina Toscana Protective Volumising Conditioner, 200 ml

Z Uviox®-Oleox® iz toskanskih bio surovin

€ 11,87 € 13,19 -10%

(€ 59,35 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi

Dostava do sreda, 7. oktober, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za tanke lase brez volumna
  • z Uviox®-Oleox® in oljčnim oljem
  • antioksidativno in zaščitno
  • razčeše in neguje brez obtežitve

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml

Biofficina Toscana Protective Volumising Conditioner, 200 ml € 11,87 (€ 59,35 / l)
Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml € 12,68 (€ 63,40 / l)
Skupna cena: € 24,55
Opis

Protective Volumising Conditioner znamke Biofficina Toscana je namenjen tankim lasem brez volumna. Formula razvozla in neguje dolžine, ne da bi jih obtežila, ter vsebuje patentirano sinergijo Uviox®-Oleox®, pridobljeno iz tropin bio rdečega grozdja Chianti in bio zelenih oliv iz Toskane, z antioksidativnim in zaščitnim delovanjem.

Bio olivno in sezamovo olje zagotavljata hranilne in mehčalne lastnosti, formulo pa dopolnjujejo bio izvlečki pomaranče, limone, laškega smilja, brina in mirte. Balzam razvozla in pomaga okrepiti lase ter jim daje videz večjega volumna, pri tem pa ostanejo mehki, lahkotni, sijoči in polnejšega videza. Lahka konsistenca je primerna tudi za pogosto uporabo. Vonj zaznamujejo nežne sadne in cvetlične note.

Glavne značilnosti

  • za tanke lase brez volumna
  • s patentirano sinergijo Uviox®-Oleox®
  • z bio olivnim in sezamovim oljem
  • volumizirajoče, antioksidativno in zaščitno delovanje
  • razvozla in neguje lase, ne da bi jih obtežil
  • pomaga ohranjati lase mehke, lahkotne in sijoče
  • lahka konsistenca, primerna tudi za pogosto uporabo

Uporaba

Po šamponiranju nanesite na dolžine, pustite delovati vsaj eno minuto in temeljito sperite.

Št. izd.: BTO-0140
Vsebina: 200 ml
EAN: 8003140490405
Znamka: Biofficina Toscana
Konzistenca / oblika: krema, tekočina
Vrste izdelkov: Nega las
Tip las: ravni lasje, skodrani lasje
Lastnosti: Testirano na nikelj, Vegan
Dišavne note: cvetlične
Certifikati: AIAB, Leaping Bunny
Vrsta embalaže: tuba
Sestavine (INCI)

Aqua, Myristyl Alcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, Glycerin, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil[1], Hydrolyzed Grape Fruit[1], Hydrolyzed Olive Fruit[1], Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Flower Extract[1], Citrus Medica Limonum (Lemon) Fruit Extract[1], Helichrysum Italicum Extract[1], Juniperus Communis (Wacholder) Fruit Extract[1], Myrtus Communis Extract, Lactic Acid, Xanthan Gum, Benzoic Acid, Benzyl Alcohol, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil[1], Parfum, Dehydroacetic Acid, Limonene, Tocopherol (Vitamin E)

  1. iz ekološke pridelave
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

5 Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Protective Volumising Conditioner

843 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,4 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
920 (62%)
4 Zvezdice
344 (23%)
3 Zvezdice
146 (9%)
2 Zvezdici
42 (2%)
1 Zvezdica
18 (1%)

1470 ocen
5 recenzij kupcev. Jezik: slovenščina
843 recenzij kupcev v drugih jezikih