bioearth ELEMENTA HYDRA NMF + sladkor 8%, 15 ml

Koncentrirano vlaženje

€ 9,99

(€ 666,00 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 15 ml

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • intenzivno vlaženje
  • s hialuronsko kislino
  • AIAB AIAB
  • Testirano na nikelj Testirano na nikelj
  • Uniseks Uniseks
  • Vegan Vegan

Pogosto naročeno skupaj z bioearth ELEMENTA TENS peptidi + hibiskus 2%, 15 ml

bioearth ELEMENTA HYDRA NMF + sladkor 8%, 15 ml € 9,99 (€ 666,00 / l)
bioearth ELEMENTA TENS peptidi + hibiskus 2%, 15 ml € 9,99 (€ 666,00 / l)
Skupna cena: € 19,98
Opis

Booster predstavlja koncentrirano nego 5% NMF (Natural Moisturising Factor) in 3% naravnega sladkorja. Aktivno osnovo predstavljata sok aloe vere in hialuronska kislina. Serum intenzivno vlaži tudi najglobje plasti kože.

Uporaba:

  • 2-3 kapljice nanesite na obraz ali pa na določene predele, kjer so vidne gubice in linije.
  • Kakor Booster 2 kapljici dodajte dnevni ali nočni kremi.
Št. izd.: BER-BEL5
Vsebina: 15 ml
EAN: 8029182011187
Znamka: bioearth
Vrste izdelkov: Serumi
Tip kože: Za vse tipe kože
Lastnosti: Testirano na nikelj, Uniseks, Brez parfuma, Vegan
Certifikati: AIAB
PAO: 12 mesecev
Sestavine (INCI)

Aqua, Erythritol, Cellulose Gum, Saccharide Isomerate, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Urea, Glucose, Sodium Pca, Sorbit, Fructose, Glycine, Hydrolized Wheat Protein, Sodium Glutamate, Citricacid, Glycolic Acid, Glycolic Acid, Lactic Acid, Lysine, Malic Acid, Potassium Hydroxide, Sodium Hydroxyde, Tartaric Acid, Sodium Hyaluronate, Phenylethanol, Caprylyl Glycol

  1. iz ekološke pridelave
Kompatibilni izdelki
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: BIOEARTH a brand of Naturalia Tantum S.p.A., C.so Italia 22, 20122, Milano (MI), Italija, bioearth.it

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

1 Izkušnja v jeziku slovenščina za izdelek bioearth ELEMENTA HYDRA NMF + sladkor 8%

6 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,6 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
10 (83%)
4 Zvezdice
1 (8%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
1 (8%)

12 ocen
1 recenzija kupcev. Jezik: slovenščina
6 recenzij kupcev v drugih jezikih

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder