Antos Serum za obrvi in ​​trepalnice "Che due ciglioni", 15,50 ml

Krepilna nega v praktični obliki

€ 12,09

(€ 780,00 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 15,50 ml

Na zalogi

Dostava do ponedeljek, 5. oktober, v kolikor naročite do dne četrtek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • tonizirajoče lastnosti
  • z biotinom in hialuronsko kislino
  • Vegan Vegan

Pogosto naročeno skupaj z La Saponaria WOW 3v1 krema za konture oči, 15 ml

Antos Serum za obrvi in ​​trepalnice "Che due ciglioni", 15,50 ml € 12,09 (€ 780,00 / l)
La Saponaria WOW 3v1 krema za konture oči, 15 ml € 14,19 (€ 946,00 / l)
Skupna cena: € 26,28
Opis

Podajte novo vitalnost svojim trepalnicam in obrvem! Ta poseben serum ima tonične in hranilne lastnosti. Njegova formula vsebuje izbrane izvlečke palmeta (Serenoa repens), koprive in goji jagod ter je dopolnjena z biotinom in hialuronsko kislino.

Uporaba:

  • Vsak dan nanesite serum na trepalnice in obrvi s krtačko od korenin do konic.
  • Nato pustite, da se posuši.
Št. izd.: ATS-C32
Vsebina: 15,50 ml
EAN: 8051122773596
Znamka: Antos
Konzistenca / oblika: serum
Vrste izdelkov: Posebna nega
Lastnosti: Vegan
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Che due Ciglioni

Aqua, Propandiol, Lycium Barbarum (Goij) Fruit Extract, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Urtica Diocia (Nettle) Leaf Extract, Betaine, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Sodium Polyitaconate, Sodium Hyaluronate, Phenylethanol, Caprylyl Glycol, Dehydroxanthan Gum, Biotin, Maltodextrin, Avena Sativa (Oat) Bran Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Levulinic Acid, Sodium Levulinate

Kompatibilni izdelki
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Pravne informacije
Proizvajalec: Emmedue Cosmetics srl, Via Mameli 5, 15033, Casale Monferrato (AL), Italija, emmeduecosmetics@pec.it

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Antos Serum za obrvi in trepalnice "Che due ciglioni"

2 recenziji kupcev v drugih jezikih

3,3 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
0 (0%)
4 Zvezdice
1 (33%)
3 Zvezdice
2 (66%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

3 ocene

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo sta 2 recenziji v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder