We Love The Planet Sweet Serenity dezodorant

Cvetlična zaščita pred neprijetnim vonjem

RazprodanoIzdelek v naši trgovini ni več na voljo

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Opis

Sweet Serenity razvaja čute z oljem vrtnice, medom in divjimi zelišči. Deodorant je na volju v dveh oblikah: kakor stik ali krema. Obe obliki sta okolju prijazni in odlični tudi za potovanja. Soda bikarbona dosledno preprečuje neprijetne vonjave, medtem ko izbrana olja in naravne sestavine negujejo kožo. Vsebovane sestavine poskrbijo za odlično konsistenco.

Stik in krema se izkazujeta po prijetni teksturi in imata nežno bež barvo.

Uporaba:

  • Stik: Iz spodnje strani stika nekoliko navzgor potisnite vsebino in dezodorant porazdelite po pazduhah. Počakajte 1 do 2 minuti, da se izdelek vpije. En stik zadostuje za uporabo 2 do 3 mesece.
  • Krema: S prsti nekaj kreme enakomerno vtrite v kožo pod pazduho. Pustite kremo 1 minuto, da se ta vpije. Ena krema zadostuje za uporabo ca. 3 mesece.

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek We Love The Planet Sweet Serenity dezodorant

71 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,4 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
73 (64%)
4 Zvezdice
24 (21%)
3 Zvezdice
7 (6%)
2 Zvezdici
6 (5%)
1 Zvezdica
3 (2%)

113 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 71 recenzij v drugih jezikih.