TAOASIS Losjon za telo z vrtnico, 200 ml

Prijeten vonj vrtnice in intenzivno vlaženje

€ 10,09

(€ 50,45 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • vlaži
  • mehka, žametna tekstura

Pogosto naročeno skupaj z Lavera Repair Hand Cream, 75 ml

TAOASIS Losjon za telo z vrtnico, 200 ml € 10,09 (€ 50,45 / l)
Lavera Repair Hand Cream, 75 ml € 3,99 (€ 53,20 / l)
Skupna cena: € 14,08
Opis

Losjon za telo vas obda s čudovitim vonjem vrtnice, hkrati pa kožo navlaži in zmehča. Njegova nežna, žametna tekstura se stopi na kožo in se hitro vpije.

Št. izd.: XDK-TAO-1122512
Vsebina: 200 ml
EAN: 4025121122512
Znamka: TAOASIS
Konzistenca / oblika: losjon
Vrste izdelkov: Nega telesa
Tip kože: Za vse tipe kože
Lastnosti: Vegan
Dišavne note: vrtnica
Certifikati: NaTrue, Demeter
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Vrsta embalaže: tuba
Sestavine (INCI)

Aqua, Rosa Damascena Flower Water[1], Alcohol Denat[1], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Cetearylalcohol, Glyceryl Stearat Citrat, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[2], Glycerin[2], Xanthan Gum, Tocopherol (Vitamin E), Glyceryl Caprylate, Lactic Acid, Parfum[2], Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Citral, Farnesol

  1. iz pridelave Demeter/biodinamične pridelave
  2. iz nadzorovane ekološke pridelave
Opomba proizvajalca

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

1 Izkušnja v jeziku slovenščina za izdelek TAOASIS Losjon za telo z vrtnico

4,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
0 (0%)
4 Zvezdice
1 (100%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

1 ocena
1 recenzija kupcev. Jezik: slovenščina

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder